Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pa, nije se bas toliko daleko otislo, ali da sudija nije prekinuo...ovako se, na svu srecu, zaustavilo na tome sto su deca gadjala sudiju stolicom.
Isuse. Neverovatno je kolicina sranja u CG klubskom vaterpolu. Prvo ovaj kup za budvane, pa ova sranja od juce. Strasno! Nisam ni citao CDM forum, blago meni. :isuse:
Link to comment

potpuno jadno, ali ocekivano. nijedna sezona u zadnjih nekoliko godina nije prosla skroz regularno. fuj. malo podsjeca na onih par zlatnih godina u srpskoj kosarci, kad su se posle svake utakmice pisala saopstenja, ponekad prekidale utakmice, a svaka se shvatala kao borba na zivot i smrt. jebala ih titula, kao da ista posebno i donosi...@toninije bilo tuce izmedju navijaca ili tako nesto. posle skandalozno glupe odluke sudija da iskljuce brguljana [iako je prekrsaj napravio setka, brguljan nije bio ni blizu] pocele pizdarije. gadjali sudiju stolicom, pomocni trener primorca ga malo dohvatio i izbio mu crveni karton [kasnije se taj pomocni trener pridruzio najvernijima dok su ovi vrijedjali izmedju ostalih i nikolu janovica]. posle toga se malo nastavila utakmica, ali izmedju 3. i 4. cetvrtine sudija prekinuo jer su ga navijaci valjda pljuvali, vrijedjali, a mozda i gadjali necim.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

ode budva na f4 :huh:ko bi rekao da ce od onako metiljave ekipe macic za 7 dana uspjeti da napravi nesto. mada, vise je do juga koji je od finaj foura jadranske lige u uzasnoj formi.partizan lagano protiv jadrana u revijalnoj utakmiciparovi na f4pro recco - budvapartizan - mladost

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Opet mislim da je za Partizan bilo bolje da prođe Primorje. Mladost može na neku inspiraciju, a i veći su klub, da se nategnu jednu tekmu pa da prođu Partizan, da budu bolji za jedan gol (kao ono prije par godina u dvomeču četvrtfinala EL) dok jednostavno nisam vidio način da Primorje dobije Partizan. No, biće zanimljivije.

Link to comment

primorje je u boljoj formi od mladosti, dobili su ih mislim 4 puta u 5 meceva ove godine. plus, ne bi se ustrucavali da igraju grubo protiv partizana, jer su pro reccova filijala. nije da ce mladost skloniti partizanu, ali mislim da je ovo ipak bolja solucija [mada je partizan jaci od oba tima]. uz to, primorje ima finale hrvatskog prvenstva, vrlo moguce da ce se igrati svih 5 utakmica, a mladost moze na miru da se priprema za f4. bila bi stvarno senzacija da finale ne bude partizan - pro recco.

Link to comment
Ja mislim da je covek, Amare, hteo da pokaze da koliko god se trudili Vosa se ne da zaustaviti :)
Cestitke na pobedi i prolazu.Ma naravno, na tribinama treba da bude mesta samo za samozvane strucnjake i ljubitelje vaterpola :isuse: Od ove sezone imamo jos 1 solidan klub na celu sa Jelenicem i Savicem i sada se i na to gleda sa visine - u stilu Vojvodina i Zvezda ne igraju atomski vaterpolo!?Najbolje bi bilo da vratimo sve reprezentativce u domacu ligu + da se timovi pojacaju sa po 2 vrhunska stranca ali za to se, kanda, nema sredstava
Link to comment
Ma naravno, na tribinama treba da bude mesta samo za samozvane strucnjake i ljubitelje vaterpola :isuse:
Aman, covece, niko nije to rekao. Meni je cak ok sto su dosli jer verujem da je igracima to bio kakav-takav motiv vise (iako ovi verovatno nisu ni dosli da prate igru nego da otpevaju sta imaju, snime se za delije.net i jutjub, i cao zdravo) ali ti si postavio klip u fazonu "evo, ko kaze da domaci vaterpolo ne ide na bolje" :isuse: Kvalitativno, njihovo navijanje nije niti ce doneti nikakvo poboljsanje.
Link to comment

izgleda da cg vaterpolu slijedi jedan potpuni raspad, ocekujem da ce dosta igraca otici u srbiju. nesto u partizan, nesto vise u zvezdu vjerovatno... ukljucujuci i malog subotica. pero :Hail:

Link to comment

izmedju ostalog. odnosi izmedju klubova, kao i sa savezom, su nikakvi. ocekujem potpuni raspad nakon SP na kojem cemo u uzbudljivoj utakmici osmine finala izgubiti od kanade [kojoj cemo se kasnije osvetiti ubjedljivom pobjedom u nekoj sparing utakmici].navodno cuckovic prelazi u partizan. odlicno pojacanje, ako se ostvari. raskinuo nedavno ugovor sa primorcem. naravno, ko zna kakav ce partizan biti sledece godine, po onome sto milanovic prica imace znatno manji budzet

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Kako stvari stoje, ovo je 'zadnji voz' Partizanu, sto se evropske titule tice. Prlainovic i Pjetlovic sigurno odlaze, Vujas (mozda) odigra jos 1 sezonu... itd. Meni je frka sto cemo izgubiti od (ove godine vise nego prosecnih) Mladostasa u 1/2 finalu. :isuse:

Link to comment

partizanu titula, zvezda u kvalifikacije za EL. ujedno, savic juce odigrao zadnju utakmicu, povukao se iz vaterpola. nije pretjerano reci da se radi o jednoj od vaterpolo legendi :Hail:nego, ono sto sam sad vidjeo na primorje - jug [druga utakmica finala hrvatskog prvenstva] je vjerovatno nesto najspektakularnije sto sam ikad u vaterpolu vidjeo. bilo je 10:10, 3 sekunde do kraja, lopta za primorje na centru [mislim na centar bazena, ne na poziciji centra] - varga izvodi i paskvalin sa 2m ubacuje u gol :Hail:ne mogu da vjerujem da jug to nije odbranio, ali svejedno, fenomenalna akcija primorja

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
nego, ono sto sam sad vidjeo na primorje - jug [druga utakmica finala hrvatskog prvenstva] je vjerovatno nesto najspektakularnije sto sam ikad u vaterpolu vidjeo. bilo je 10:10, 3 sekunde do kraja, lopta za primorje na centru [mislim na centar bazena, ne na poziciji centra] - varga izvodi i paskvalin sa 2m ubacuje u gol :Hail:ne mogu da vjerujem da jug to nije odbranio, ali svejedno, fenomenalna akcija primorja
1 potpis. :Hail: Čovjek je zabio iz odbojke kraj dva-tri "jugaša". Naravno, ugođaj je potpun samo uz 1 doajena vaterpola Miću Dušanovića. :)
Link to comment

jadran je uspjeo da sjebe 4 boda prednosti pred zadnja dva kola :isuse:prvo poraz u budvi, pa nocas nerjeseno sa primorcem u igalu. budva osvojila titulu. budva od potpunog raspada prije 15 dana, do fenomenalne sezone. osvojili titulu, otisli na f4, osvojili i kup [tj, poklonjen im je].

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...