Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Poraz od Amera na SK u LA.

Vodili smo 3 razlike pred posljednju četvrtinu pa istu izgubili 4-0.

 

Igramo bez ljevorukog igrača, poraz kao poraz nije neočekivan, ali boli način kako je do njega došlo.

Link to comment

zato je internet bio pun "ha ha, Britanci se podavili u bazenu a izmislili vaterpolo, vid budala 28-0, pa manje bi bilo da nisu ušli u bazen" i takvih komentara raznoraznih Soraba. Dok sam im objasnio da je tragedija uopšte što mi igramo s njima jer smo toliko propali u par godina da od ekipe koja je u jednom momentu držala bukvalno sva zlata u svom posjedu sad igramo sa Britancima jebene kvalifikacije, što je bilo bukvalno nezamislivo sem u slučaju nekih sankcija, na mene se sručila kofa govana kako mrzim naše. Ali toliko o ljudima koji prate vaterpolo na osnovu jednog rezultata. 

Baš katastrofa. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Stevanović objavio spisak za SP.

Roster nam jje težak očaj, ali to je što je.

Premda, na spisku je i jedan Filip  Janković, momak od 27 godina koji bi se po kvalitetu savršeno uklopio u reprezentaciju npr.Njemačke ili Malte.

 

Cetvrfinale je realno, sve preko bi bila senzacija.

Link to comment

Jutros smo savladali CG poslije peteraca nakon što smo skoro čitav meč bili u zaostatku. Bilo je i 0-5 na samom startu.

 

Ako Hrvatska dobije Japan, onda idemo na domaćina u 1/8 finala.

Suprotno nekim očekivanjima, ja mislim da bi to mogao biti jako težak meč.

Japanci su domaćini a generalno ne odgovaraju evropskim selekcijama. Moraš biti baš top nivo da bi ih rutinski riješio.

 

Igraju presing po maltene cijelom bazenu i dok imaju snage za takav način igre to odlično funkcioniše. Pri tome su i domaćini, tako da bi moglo biti baš zajebano.

 

I Srbija i Crna Gora su u ovom momentu daleko od svjetskog vrha.

Baš tužan pad.

  • +1 1
Link to comment
On 21. 7. 2023. at 11:58, BWA said:

Crnogorci su se samoubili ali to je odraz nedostatka kvaliteta i kod njih.

 

Crnogorci upravo otkačiše Hrvate 13:12. Ne samo što su pobedili favorizovanu reprezentaciju, već su uspeli i da se oporave od samoubistva. Protiv Grka igraju za polufinale i imaju realnu šansu da ih prođu. Ne bih se baš složio da ne poseduju kvalitet u dovoljnoj meri.

Link to comment
20 minutes ago, Medusa_trip said:

 

Crnogorci upravo otkačiše Hrvate 13:12. Ne samo što su pobedili favorizovanu reprezentaciju, već su uspeli i da se oporave od samoubistva. Protiv Grka igraju za polufinale i imaju realnu šansu da ih prođu. Ne bih se baš složio da ne poseduju kvalitet u dovoljnoj meri.

Crnogorci kao i Srbija mogu dobiti bilo koju svjetsku selekciju. Problem je što ne mogu dobijati u kontinuitetu a to je neophodno za medalju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...