Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ma bilo je dosta revijalno, posebno u prvom poluvremenu. Oni kao povedu pa mi malo izjednacimo. Nije ni da su Hrvati nesto igrali sa 100% zara ali su prvi nabili po tri "licne" i pokazali su da se ne predaju ni na -3 u zadnjoj 1/4. Mogli su imati srece i da pobede jer su pogodili one raslje i da je to uslo... mozda bi bilo gusto.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

nisam optimista u pogledu naseg vaterpola. iskusniji igraci su u padu a pravitih alternativa nema na vidiku.  najgora situacija je na poziciju centra. mi od pijetlovica koji ima 35 godina nismo napravili ozbiljnog sidrasa.  vico, lazic, ubovic su solidni igraci, ali nisu top klasa i tu cemo u buducnosti imati najvise problema.

Link to comment

To je ok, jebiga, ne mozes ocekivati 3 generacije za redom da budu spektakularne. I ovo je bilo preko svakog realnog ocekivanja. 

 

Sto se Vica tice, meni je iznenadjenje da je on uopste u krugu reprezentacije. Nisam, doduse ozbiljno pratio vaterpolo zadnjih 3-4 godine, pa mozda je i napredovao u to vrijeme, ali nije mi djelovalo da ce biti za ista vise od onih sirih spiskova..

 

Inace, Igor Milanovic preuzima Zvezdu

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

volio bih da si u pravu, ali mi se cini da je problem malo ozbiljniji. nekoliko godina unazad nasi treneri zaposleni u klubovima na radu  s mladjim kategorijama odlaze u iran, egipat i slicne destinacije. to neminovno dovodi  do pada  kvaliteta u reprezentativnim selekcijama. sto se tice vica  on igra za trst koji tavori u sredini tabele italijanske lige, ekipa kvaliteta sapca otprilike. tako da sigurno nije nesto epohalno napredovao, ali moze posluziti kao rezerva  pijetlovicu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...