Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Cestitke na zlatu!

Srbija je objektivno najbolji tim, sve bitne utakmice [osim pola protiv CG] ste odigrali sampionski, i pored toga sto neki igraci nisu bili u vrhunskoj formi. 

Madjari dobili samar koji ce pamtiti dugo...

Link to comment

Sve je ovo lepo, ali mi nemamo zlato na OI od 1988, a to je takmicenje u ovom sportu za tri klase iznad svih ostalih (EP, SP...). Izgubili smo dobijeno finale 2004, u Pekingu su nas demolirali Ameri, a u Londonu Italijani.

 

Menjao bih barem tri zlata na EP i SP za 1 zlato na OI.

Edited by Yoda
Link to comment

I opet ce biti tako jer cemo tempirati formu za ep u beogradu. Inace, odbranu s igracem manje koju je igrala hrvatska na oi jos ne vidjeh ni u pribliznom obliku od neke druge ekipe na bilo kom takmicenju.

Link to comment

Jadranska liga pocinje u oktobru. Usla 4 srpska kluba, dakle bice ukupno 16, podjeljeni u dvije grupe [ne znam po kom kriterijumu, pretpostavljam da ce biti zrijebanje]. 

Nakon toga, formiraju se nove grupe, sa po 4 najbolja tima koji ce se boriti za titulu, i po 4 losija koji razigravaju za plasman, ako sam dobro shvatio. 

 

Jedino sto opet nece biti prejaka, jer su srpski klubovi danas neuporedivo slabiji nego sto je djelovalo da ce biti prije mjesec dana. 

Link to comment

Nema. Ima Primorje koje je klasu iznad ostalih, Jug nesto iza, Mladost je otprilike na nivou na kojem ce biti Radnicki i Partizan. Mornar je pristojan, ostalo slabo.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 3 weeks later...

Gubili smo od pocetka I onda stigli 2 gola zaostatka, jednostavno ne umemo da izgubimo od Madjara u finalima ove sezone, Savic opet tesio Benedeka na kraju meca, Tibor izbezumljenog pogleda ne veruje sta se desava :)

Edited by Team_Penske
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...