Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ulicom plove kišobrani, plastične flaše, kese i razni neidentifikovani objekti. Kiša polako jenjava.  

 

edit: hoću reći, bravo, vaterpolisti! cheering-clapping-smiley-emoticon.gif

Edited by Notorious
Link to comment

jaooo... jebeni jurosport se iskljucio prije dodjele (prebacili na biciklizam ili tako nesto), a ja zaboravio da prebacim na rtcg

Link to comment

jaooo... jebeni jurosport se iskljucio prije dodjele (prebacili na biciklizam ili tako nesto), a ja zaboravio da prebacim na rtcg

 

italijani su ispostovali na Rai sportu ceremoniju ko kraja i predaje zastave Len madjara srbima. posle himne (odslusane u tisini) komentator napravi pauzu od par sekundi i uzvikne Il dio della giustizia... neprocenjivo jbt.

Link to comment

Bio na nekoj veceri, kisa lije gromovi prste, uredjaji iskljuceni, ukljucim prvi put TV na 8:4, ne mogu da verujem, nebo luduje tras, tras, tras, kliknem opet na 9:6, shvatim da sam maler i da je opasno da nastavim da gledam, iskljucim, malo kasnije opet kliknem i neverovatnih 12:6. 

 

Razbicemo ih valjda  i u snimku.  :)

Link to comment

Čestitam svim igračima i ljudima iz stručnog štaba. Svi su bili neverovatni i hvala im što su ovako dominanto osvojili pehar u finalu, i poštedeli nas nerviranja  :)

Link to comment

italijani su ispostovali na Rai sportu ceremoniju ko kraja i predaje zastave Len madjara srbima. posle himne (odslusane u tisini) komentator napravi pauzu od par sekundi i uzvikne Il dio della giustizia... neprocenjivo jbt.

lepo je italijan izgovorio dva puta "bože pravde"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...