Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ja jebeno nista ne razumem u sudjenju u ovom sportu, svaka cast vama koji vidite ikakav kriterijum

nekada si mogao razumeti... ali onda su utvrdili da bi Hrvati svaku utakmicu imali jedno 15 puta igraca vise jer Hinica i Smodlaku niko nije mogao cuvati, pa su promenili kriterijume... sada se uglavnom vise ne zna ko pija a ko placa.

Link to comment

svaka čast, momci!

za mene je heroj svako ko odigra četvrtinu vaterpola, a kamoli ovi koji ovako pobeđuju.

 

moram priznati da tokom turnira nisam verovala da možemo do zlata. nije mi bila impresivna igra, delovalo mi je kao da nešto nedostaje. više me je iznenadilo što smo preokrenuli protiv c'goraca nego onaj traljav početak.

 

ovo večeras je bila umetnost. :)

 

i još nešto- nisam do sada primetila da je tibor benedek ovako mmmm.  :blush:

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

A u jednom trenutku je delovalo da necemo moci ni Spance da pobedimo i da prodjemo u cetvrtfinale... ocito je pritisak javnosti bio prevelik za Madjare, njihovi najbolji igraci se na ovom mecu nisu sastavili sa loptom. 

Link to comment

U vaterpolu domaci teren bas dosta znaci jer bukvalno sve se svodi na slobodno sudijsko uverenje ... Madjari se izgleda previse usrali te prednosti , svaka cast nasim "plavima" gotovo odigrali perfektno  ...

 

Djokovic je pobedio Nadala na njegovom terenu :)

Na sta li je mislio komentator ... Pariz ili Madrid ?  :huh:

Link to comment

pa dobro, i nije bilo toliko neizvesno.  -_-

nasi napucani zbog pobede nad crnogorcima, madjari pritisnuti domacinstvom.

nasi mladi igraci deluju bolje od madjarskih. imam utisak da su oni preterali u smeni generacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...