Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Radnički dobio NBGD u Beogradu.

Svaka čast Kragujevčanima. Teško će do trofeja, ali vrhunski igraju.

 

Filipović izjavio da nakon ove sezone odlazi u penziju.

 

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Ja sam mislio da si ti desnicar.

Tako kažu....

S tim da sam ja prefrigan desničar. Kapitenska traka će ga postepeno navesti da uzme srpsko drzavljanstvo i zaigra u kapici aktuelnog olimpijskog šampiona.

Edited by BWA
  • Haha 2
Link to comment

Partizan, Zvezda i Šabac prošli u 1/8 finala Evrokupa.

Partizan dobio Strazbur na njegovom bazenu u utakmici koja je upravo završena rezultatom 12-9.

Bravo klinci, bravo...

Link to comment
  • 2 months later...

Vaterpolisti Zvezde osvojili kup Srbije.

 

Novi Beograd – Crvena zvezda 10:11 (2:3, 5:2, 2:5, 1:1)

Bazen „25. maj MGM“. Sudije: Raković i Putniković. Igrač više: Novi Beograd 9 (5), Crvena zvezda 8 (6). Peterci: Crvena zvezda 3 (2).

NOVI BEOGRAD: S. Rašović 2, Mandić 2, Granados 1, Vučinić, Pijetlović 1, Drašović 2, Ćetković, Perković 1, Martinović, Skumpakis, Žoao Pedro, Šušiašvili. Trener Gocić.

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Gajić, Marković, Subotić 2, Vasić 2, Banićević, Basara 2, Vukićević, Seman 2, Milojević, Radović 2, Ivanović, Danković. Trener: Filipović.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Odavno nismo pisali o vaterpolu a nije da nema novosti.

U toku je konflikt između selektora Stevanovića i NBGD-a zbog Jakšića koga klub nije pustio na SK u Podgoricu.

Nakon što je selektor prozvao NBGD, oglasio se Živko Gocic koji je izjavio da je odluka o nepuštanju Jakšića samo njegova.

 

Na sve to se nadovezuje Soro izjavom da se NBGD krade od strane sudija koje navlače za Radnički i CZV.

 

Na kraju, Soro pravilno ističe da se reprezentacija raspada i da ne liči ni na šta.

 

Ovo se potvrđuje upravo na SK u Podgorici gdje nas Grci u jednom momentu gaze 8-2.

 

Sve u svemu, nije dobro.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

NBG ne uspeva odbraniti titulu regionalnog šampiona, poraz od Juga u polufinalu. Za naslov se još bori Jadran koji je pobedio Radnički. Obe utakmice odlučene na peterce.

Link to comment

NBGD gubi polufinale regionalne lige a već su izgubili kup od Zvezde od koje su realno jači za makar 5-6 razlike.

Luzerska ekipa.

 

Vidjecemo, možda u LŠ pokažu da nisu, ali ovako djeluje da se najlošiji kad je najbitnije.

Link to comment
33 minutes ago, BWA said:

NBGD gubi polufinale regionalne lige a već su izgubili kup od Zvezde od koje su realno jači za makar 5-6 razlike.

Luzerska ekipa.

 

Vidjecemo, možda u LŠ pokažu da nisu, ali ovako djeluje da se najlošiji kad je najbitnije.

Kao i gazda im…

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...