Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

3 minutes ago, ObiW said:

Opa, sad je ceo Izrael u medjunarodnim granicama u stvari okupirana Palestina?

 

Tako je, to je oteta zemlja, a nasilje koje vrše ti naseljenici je nasilje koje vrši država. Nisu ti nikakvi "civili".

 

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

Tako je, to je oteta zemlja, a nasilje koje vrše ti naseljenici je nasilje koje vrši država. Nisu ti nikakvi "civili".

 

Arapi koji misle kao ti (Liban, Gaza, Zapadna obala, Sirija) stalno imaju neke probleme sa doseljenicima.

 

Arapi koji su se pomirili sa činjenicom da je Izrael država (Jordan, Egipat) nemaju te probleme. 

 

  • Haha 1
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, ObiW said:

Arapi koji misle kao ti (Liban, Gaza, Zapadna obala, Sirija) stalno imaju neke probleme sa doseljenicima.

 

Arapi koji su se pomirili sa činjenicom da je Izrael država (Jordan, Egipat) nemaju te probleme. 

 

 

Tako je, isto tako da smo se mi 1941. pomirili sa nacističkom okupacijom, ne bismo imali problema :thumbup:

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

Deca su deca svuda, ovo ti je baš jajarski, nisu ona kriva. Njihovi roditelji su okupatori.

falicna ti je logika, ti bi jedan standard za jedne, a drugi za druge. uostalom, ako rec okupatori iz ovog citata zamenis sa teroristi, dobices recenicu nekog tvog izraelskog istomisljenika

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Tako je, isto tako da smo se mi 1941. pomirili sa nacističkom okupacijom, ne bismo imali problema :thumbup:

Pa ćeš zbog srpskog otpora nacistima 1941 da se boriš za Palestinu do poslednjeg Arapina?

  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, roux senyurt said:

falicna ti je logika, ti bi jedan standard za jedne, a drugi za druge. uostalom, ako rec okupatori iz ovog citata zamenis sa teroristi, dobices recenicu nekog tvog izraelskog istomisljenika

 

Pa nije falična, zato što su jedni okupirani već 75 godina i trpe teror u svakom mogućem i nemogućem obliku. Ako ja negde živim kao civil i ti kao drugi civil dolaziš i truješ mi bunare i otimaš mi zemlju i tvoja država te zbog toga ne sankcioniše, onda nismo isto, iako si i ti na papiru civil. Eto i to sam ti rešio.

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

 

Tako je, to je oteta zemlja, a nasilje koje vrše ti naseljenici je nasilje koje vrši država. Nisu ti nikakvi "civili".

 

tvoja pocetna pretpostavka da se radi o otetoj zemlji nije tacna, pa i ne cudi ostatak tvog razmisljanja na temu

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, ObiW said:

Pa ćeš zbog srpskog otpora nacistima 1941 da se boriš za Palestinu do poslednjeg Arapina?

 

Ne, nego sam ti pokazao koliko ti je poređenje besmisleno.

Link to comment
7 minutes ago, ObiW said:

Arapi koji misle kao ti (Liban, Gaza, Zapadna obala, Sirija) stalno imaju neke probleme sa doseljenicima.

 

Arapi koji su se pomirili sa činjenicom da je Izrael država (Jordan, Egipat) nemaju te probleme. 

 

Da se primetiti da Izrael ne okupira ni Jordan ni Egipat. A sada i to pitanje dokle ce biti ljubav: https://timesofindia.indiatimes.com/videos/international/viral-jordan-fm-jumps-in-to-answer-netanyahu-high-drama-at-un-press-conference/videoshow/113810422.cms

  • +1 1
Link to comment
Just now, roux senyurt said:

tvoja pocetna pretpostavka da se radi o otetoj zemlji nije tacna, pa i ne cudi ostatak tvog razmisljanja na temu

 

A pa onda je trovanje bunara, nasilje i sve ostalo što ovi rade okej. Drago mi je da smo razjasnili šta podržavaš.

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

A pa onda je trovanje bunara, nasilje i sve ostalo što ovi rade okej. Drago mi je da smo razjasnili šta podržavaš.

to je odgovor na nivou tvoga poznavanja teme

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...