Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Ovako je efektnije.

Nadam se da se posle ovih dešavanja niko više neće žaliti kad Arapi budu u budućnosti masakrirali izraelske civile. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovako je efektnije.

Nadam se da se posle ovih dešavanja niko više neće žaliti kad Arapi budu u budućnosti masakrirali izraelske civile. :fantom:

 

Realno Evropljani imaju drugih problema. Ne znam zašto se svaka rasprava svodi na brigu o civilima, kad i zainteresovanim stranama isto tako puca kurac za sopstvenim civilima.

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovako je efektnije.

Nadam se da se posle ovih dešavanja niko više neće žaliti kad Arapi budu u budućnosti masakrirali izraelske civile. :fantom:

 

Tamo je malo ko civil. Ne može za mene da bude civil onaj ko organizuje "bioskopsku predstavu", tj okupljaju se sa kokicama i ležaljkama na brdu da posmatraju kako njihova zemlja raketira Palestince ili onaj ko snima klipove gde se ruga poginulima.

 

 

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
On 24. 9. 2024. at 19:43, x500 said:

Kakav je zivot tim Arapima, to oni najbolje znaju.

 

 

Pa ono, ubijaju ih u real tajmu na desetine hiljada. Invalida koliko ce ostati, dece bez porodica koja ce samo muku da vide...

 

Quote

Na drugoj strani, u arapskim zemljama gde su Jevreji ziveli vekovima, sada vise fizicki ne postoje, ili su svedeni na "statisticku gresku". 

 

Vid stoke arapske, umislili da su Evropljani. Poravnavaj.

  • -1 1
Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

 

Tamo je malo ko civil. Ne može za mene da bude civil onaj ko organizuje "bioskopsku predstavu", tj okupljaju se sa kokicama i ležaljkama na brdu da posmatraju kako njihova zemlja raketira Palestince ili onaj ko snima klipove gde se ruga poginulima.

 

 

 

 

oni u gazi sto su slavili, igrali, pljuvali, batinali taoce i mrtve izraelce, ili oni sto su sa krovova kuca '91.  skandirali sadamu huseinu da salje rakete na tel aviv za tebe isto nisu civili? 

 

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, roux senyurt said:

oni u gazi sto su slavili, igrali, pljuvali, batinali taoce i mrtve izraelce, ili oni sto su sa krovova kuca '91.  skandirali sadamu huseinu da salje rakete na tel aviv za tebe isto nisu civili? 

 

 

Pa ako misliš da su oni u istoj poziciji kao i Izraelci i da to uopšte i može da se poredi, onda imam lošu vest za tebe.

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Pa ako misliš da su oni u istoj poziciji kao i Izraelci i da to uopšte i može da se poredi, onda imam lošu vest za tebe.

ja sam mislio da su civili svuda isti, dakle oni koji ne ucestvuju vojnim dejstvima. nisam znao postoje razne kategorije civila

 

Link to comment
3 minutes ago, roux senyurt said:

ja sam mislio da su civili svuda isti, dakle oni koji ne ucestvuju vojnim dejstvima. nisam znao postoje razne kategorije civila

 

 

Pa i ovi u kibucima su na papiru civili, a u praksi okupatori.

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Pa i ovi u kibucima su na papiru civili, a u praksi okupatori.

Opa, sad je ceo Izrael u medjunarodnim granicama u stvari okupirana Palestina?

Link to comment
×
×
  • Create New...