Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

1 minute ago, Tutankamon said:

Ja sam shvatio da su to poslovne zgrade Hezbolaha...da im je to sediste...?

Super.

 

Stambene zgrade. Nisu bili sigurni u kojoj je, pa su sravnili svih 6 za svaki slucaj.

Link to comment

Bio je u bunkeru ispod. Shvatio sam da su srusene zgrade ali nisam video da iko pominje civile ili zaposlene koji su bili tamo. Nadajmo se da su bile prazne. Ne znam situaciju pa bih zamolio za objasnjenje ako neko bolje zna...

Link to comment
9 minutes ago, Fins fleet said:

Je l ovo lapsus, ili si stvarno pripojio Golan Heights Siriji?

nije lapsus, ali nije ni poenta

Link to comment
27 minutes ago, Tutankamon said:

Bio je u bunkeru ispod. Shvatio sam da su srusene zgrade ali nisam video da iko pominje civile ili zaposlene koji su bili tamo. Nadajmo se da su bile prazne. Ne znam situaciju pa bih zamolio za objasnjenje ako neko bolje zna...

O tome i pricam.

Link to comment
19 minutes ago, roux senyurt said:

nije lapsus, ali nije ni poenta

Nista, samo da vidim da li ti se dize jedino na genocid ili i na kolonizaciju.

Link to comment
2 hours ago, Tutankamon said:

Bio je u bunkeru ispod. Shvatio sam da su srusene zgrade ali nisam video da iko pominje civile ili zaposlene koji su bili tamo.

Stambene zgrade, procena je najmanje 300 mrtvih.

  • Hvala 3
  • Tužno 5
Link to comment

a gle izgleda našlotm i čuvenog Mahera al Assada, brata Asadovog. kao komandant 4.divizije pobio beskonačan broj ljudi što streljanjem (i lično), što gasom. 

naravno dok je bio sa nekim Kudsima u svojoj vili. 

ala će da se slavi širom Sirije. 

 

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
7 hours ago, bios said:

I šta kazete, obaveštajni podaci, Palantir, AI, kurac, palac? Pa ne, nije to razlog što su superiorni, nego to što su svirepi varvari koji sravne sa zemljom čitav kvart da bi izvršili atentat. To se može i bez AI. Jebeni Džingis Kan današnjice. 

 

Tako to bude kad se kriju ko pacovi iza civila. On vjerovatno nije izašao 2 decenije iz svoje pećine, već su mu sagradili blok iznad glave i uselili civile.

  • -1 7
Link to comment
6 minutes ago, mackenzie said:

 

Tako to bude kad se kriju ko pacovi iza civila. On vjerovatno nije izašao 2 decenije iz svoje pećine, već su mu sagradili blok iznad glave i uselili civile.

 

Onda treba da cekaju tri decenije da izadje 

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, mackenzie said:

 

Tako to bude kad se kriju ko pacovi iza civila. On vjerovatno nije izašao 2 decenije iz svoje pećine, već su mu sagradili blok iznad glave i uselili civile.

Cak i da se kriju iza civila:isuse: (sto moze biti bilo sta, bilo gdje) svejedno je masakr ubiti s namjerom 100 ili 300 civila zbog jednog teroriste. Preko 1000 (hiljadu) civila je ubijeno za 7 dana.

  • +1 6
Link to comment

Pokusao sam pažljivo slušati/prevesti govor Netanjahua u UN i ono što sam zapazio da se poziva na citate iz Tore kao vodilje za Izraelsko delovanje. 

Sada zamišljam bilo kog drugog predsednika koji se poziva na Bibliju ili Kuran i objašnjava u UN zašto i kako treba tako... U najmanju ruku bi bio proglašen za fanatika, verskog ludaka ili sl. 

  • +1 4
Link to comment
21 minutes ago, kipo said:

Cak i da se kriju iza civila:isuse: (sto moze biti bilo sta, bilo gdje) svejedno je masakr ubiti s namjerom 100 ili 300 civila zbog jednog teroriste. Preko 1000 (hiljadu) civila je ubijeno za 7 dana.

 

Neka onda njegov naslednik razmisli gdje će da se krije.

  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, mackenzie said:

 

Neka onda njegov naslednik razmisli gdje će da se krije. jevrejski doseljenici dobro razmisle gde će praviti naselja i kibuce.

 

  • +1 2
Link to comment
×
×
  • Create New...