Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Kao da im treba neko opravdanje. U stvari su Rusi nahuškali Hamas, i sada gledamo ovo što gledamo. A Netanjahu je sve to jedva dočekao.

Link to comment

Jedna od varijanti koja mi je pala na pamet da jos jednom pokusavaju da odvrate Izrael od eksalacije. Neuobicajeno ostra izjava, zato sam je i postavio...

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Kao da im treba neko opravdanje. U stvari su Rusi nahuškali Hamas, i sada gledamo ovo što gledamo. A Netanjahu je sve to jedva dočekao.

Kako se huska Hamas? Ovome ginu ljudi po Tel Avivu, nisam siguran da je bas radostan.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, dragance said:

Kao da im treba neko opravdanje. U stvari su Rusi nahuškali Hamas, i sada gledamo ovo što gledamo. A Netanjahu je sve to jedva dočekao.

Mislim da Hamas dobija naređenja samo i isključivo iz Teherana. Izrael je bez međunarodne podrše fucked, a ona slabi iz dana u dan. 

  • +1 1
Link to comment

Kinezi u Pekingu organizovali sastanak svih palestinskih frakcija, uključujući i Hamas i Fatah i potpisivanje dogovora o nacionalnom jedinstvu.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Osim ako ta 4 nisu po 3X sletala na BEG nešto se ne slaže, jer max payload (koji se obično navodi za idealne uslove, koji obično ne postoje) za Herkulesa nije ni 20T.

 

Edit: Ups, nisam video Džamboa.

Edited by zorglub
Link to comment
34 minutes ago, Weenie Pooh said:

Provalio nas OSINT, ode buduće članstvo u Pokretu nesvrstanih :sad:

 

Gorivo? 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Provalio nas OSINT, ode buduće članstvo u Pokretu nesvrstanih :sad:

 

Nemoj tako, mi smo uhvaceni da isporucujemo i Saudijskoj Arabiji i Ukrajini i ko zna kome sve jos. Nismo gadljivi ni na ciji novac. Prosle godine je isporuceno zvanicno oruzja u vrednosti od 1.4 milijarde dolara. Pitaj boga koliko je isporuceno nezvanicnim kanalima. 

 

Jebo IT, oruzje je najveci izvozni proizvod Srba :s_w:

  • +1 3
Link to comment
On 21. 7. 2024. at 22:40, Tutankamon said:

Jedna od varijanti koja mi je pala na pamet da jos jednom pokusavaju da odvrate Izrael od eksalacije. Neuobicajeno ostra izjava, zato sam je i postavio...

 

neuobicajeno ostra izjava iz pera operatora tviter naloga "iran observer". nadji ti meni gde je stvarno lavrov to rekao. sve to. 

Link to comment

Izvinjavam se, ja sam misio da je to neki zvanicni - polu zvanicni Iranski nalog.

Link to comment

za ovaj zlocin cionisticke mafije ne moze se reci da je genocid ili holokaust, za sadisticko masovno unistavanje dece treba izmisliti novu rec. posle svega ovoga samo glupi goyim i dalje ne moze da svati koje je najvece zlo u poslednjih 13 i kusur milijardi godina

 

govna cionisticka uspeli su za samo par nedelja da uniste sva dostignuca covecanstva, reci vise nemaju smisla, zakoni vise namju nikakvog smisla, okrenuli su svet naopacke. osim jemenaca, juznoafrikanaca i par ostalih niko vise nece imati pravo da optuzi drugog za zlocine u buducim konfliktima i ratovima, svi ostali su dokazali da su lazni moralisti i zelim im sve najgore ubuduce jer cutanjem svi su saucesnici u ovom zlocinu

 

 

nego znajuci koliko ovde ima forumasa koji su super osetljivi na ovakve zlocine bio sam ubedjen da ce ova tema imati na hiljade strana, bio sam ubedjen da ce neki forumasi (a posebno bivsi moderatori) izbaciti svoje video snimke gde vriste o ovim zlocinima, ocekivao sam bar po desetak postova dnevno, kad ono nista, samo lazni moralisti koji su me godinama vredjali i banovali za takozvani antisemitizam i nacizam. ocekivao sam vise i od onih koji godinam pisu o zlocinima ukrajinskih neonacista, stotine i stotine postova, ocekivao sam vise i od onih drugih koji se gade putinovih zlocina ali opet nista. ocekivao sam vise od forumasica, nekako sam verovao da su one nekako osetljivije na zlocine nad decom ali izgleda da sam pogresio. ocekivao sam od braca bosanaca da kazu po koju rec jer gledamo live 24/7 srebrenicu na steroide samo sto ovde se ne stede zene i deca. i na kraju ocekivao sam mnogo mnogo vise od kosovske ekipe na celu sa hrvatskim cetbotom, ocekivao sam da ce postovima oboriti forumski server, godinama su me coporasto jurili i vredjali po forumu za neke zlocine kao da sam ih ja licno pocinio iako sam jasno osudjivao te zlocine, bio slucaj kada je albanac ranio srpsko dete gde sam jasno rekao da se ja pitam taj bi dobio smrtnu kaznu ali ne i dalje su nastavili da me vredjau jer sam djubre bez osecaja i onda imas masovno sadisticko unistavanje na desetine hiljada dece i laznih moralista nema ih nigde

 

respekt za ostale forumase koji su jasno i glasno osudjivali ovo zlo

 

 

 

edit: da dodam jer sam zaboravio, ocekivao sam od jednog forumasa da posle svega ovoga kaze kako svi jevreji zasluzuju da budu ubijeni, ne samo cionisticka mafija nego svi jevreji...i naravno moderacija da se pravi kao da je to nesto najnormalnije. ali jbg nema ni njega nigde :(

Edited by black mirror
Link to comment
×
×
  • Create New...