Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Posted (edited)
12 hours ago, Peter Fan said:

kako to, kako to:

 

 

Imaš ozbiljnu studiju koja pokazuje da su Sovjeti uspjeli poraziti 3. Rajh iz razloga što su Njemci odmah na početku rata strjeljali preko milion pow. Ljudi shvatili da je jedina opcija boriti se, pošto ih nakon predaje sigurno čeka metak. Ovakvi potezi Izraela će sigurno imati dalekosežne posljedice.

Edited by Jesper23
Link to comment

al koja su ljudi generalno stoka i kako nasedaju na spinove, to je pako..

 

nakon onih jucerasnjih objava da su spanija, norveska i irska priznali palestinsku drzavu pusten snimak od 7 oktobra kako su hamasovci zarobili 5 izraelskih devojaka i pustili titl kako govore da su pogodne da radjaju itsl.. 

pa je zakljucak, eto jel vidite sta podrzavaju spanija, norveska i izrael :isuse:

e sad na stranu, sto su tih 5 devojaka iz idf, sto ima snimak sa tik toka pre toga kako igraju u uniformama u toj bazi, sto je ubacen fake titl o tome da su pogodne za radjanje.. 

missim da se ne pravimo ludi, svi znamo kako su prosle, i to ne znam ko normalan moze da ne osudi?!

alo to su uradili divnjaci, teroristi i oni treba da budu meta.

sa druge strane mi imamo vojsku i policiju jedne drzave, koji su do sada pobili preko 20k zene i dece u gazi, imamo stotine snimaka i slika  mimo toga kako se izraelska vojska I policija izivljava i ubija decu izmedju 5 i 15 godina..

 

missim u kom to mi svetu zivimo kad se ubistva hiljadu izraelskih civila od strane palestinskih terorista izjednacava sa ubistvima preko 30k civila(2/3 zene i deca) od strane drzavnih istitucija izraela, koji pri tom nemaju ni nameru da stanu dok u potpunostu ne iskorene palestence sa te teritorije?! 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Lancia said:

Missim, divnjaci, pako. Pobogu.

dugacki su mi prsti pa kad kucam sa fona, ima dosta gramatickih gresaka, al to nije razlog da ne skapiras poantu posta..:fantom:

Link to comment

Meni je najjaci bio intervju Khan-a kod one Amanpur, gde je rekao kako mu je visoki predstavnik USA pretio u vezi naloga, i rekao: THIS COURT WAS CREATED FOR AFRICANS AND SLAWS.... I nikom nista....

 

Iznenadjujuce malo, ali Nemacka je rekla da ce podrzati odluku suda (verovatno se nadaju da US pretnje licnim sankcijama ovim sudijama rade posao)...

  • +1 1
Link to comment

Kako im se jebe za ICC i nije ih sramota da to pokazu

 

Quote

At least 45 people, including many women and children, 

...
 

The strike, one of the deadliest single incidents in the eight-month war to date, came two days after the international court of justice in The Hague, which arbitrates between states, ordered Israel to stop its operation in Rafah immediately.

 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
On 23.5.2024. at 13:07, assignment said:

Meni je najjaci bio intervju Khan-a kod one Amanpur, gde je rekao kako mu je visoki predstavnik USA pretio u vezi naloga, i rekao: THIS COURT WAS CREATED FOR AFRICANS AND SLAWS.... I nikom nista....

 

Slavs (piše se s običnim v, ne s duplim) svakako nije rekao.

 

 

Quote

 

Edited by vememah
Link to comment
43 minutes ago, vememah said:

 

Slavs (piše se s običnim v, ne s duplim) svakako nije rekao.

 

 

 

 

Znam kako se piše, ali mi je verovatno tastatura bila na nemački pravopis a tu se piše da duplim v... A jezik stalno menjam jer tokom dana pišem na 4 razna jezika. 

 

Tako sam pročitao, sada sam odgledao intervju i tačno, rekao je Putin a ne "slavs", što ne čini izjavu tih elected politicians boljom,a suštinski je Putin "slav"  tako da.... Hvala na korekciji....

Link to comment
On 23. 5. 2024. at 11:12, Shaq said:

al koja su ljudi generalno stoka i kako nasedaju na spinove, to je pako..

 

nakon onih jucerasnjih objava da su spanija, norveska i irska priznali palestinsku drzavu pusten snimak od 7 oktobra kako su hamasovci zarobili 5 izraelskih devojaka i pustili titl kako govore da su pogodne da radjaju itsl.. 

pa je zakljucak, eto jel vidite sta podrzavaju spanija, norveska i izrael :isuse:

e sad na stranu, sto su tih 5 devojaka iz idf, sto ima snimak sa tik toka pre toga kako igraju u uniformama u toj bazi, sto je ubacen fake titl o tome da su pogodne za radjanje.. 

missim da se ne pravimo ludi, svi znamo kako su prosle, i to ne znam ko normalan moze da ne osudi?!

alo to su uradili divnjaci, teroristi i oni treba da budu meta.

sa druge strane mi imamo vojsku i policiju jedne drzave, koji su do sada pobili preko 20k zene i dece u gazi, imamo stotine snimaka i slika  mimo toga kako se izraelska vojska I policija izivljava i ubija decu izmedju 5 i 15 godina..

 

missim u kom to mi svetu zivimo kad se ubistva hiljadu izraelskih civila od strane palestinskih terorista izjednacava sa ubistvima preko 30k civila(2/3 zene i deca) od strane drzavnih istitucija izraela, koji pri tom nemaju ni nameru da stanu dok u potpunostu ne iskorene palestence sa te teritorije?! 

Cek, pricas o spinovima a prvi spinujes. Odakle ti podatak o 30k zene i dece. Izrael je sve, ali sve napade u Siriji i Lebanonu gadjao precizno. Da ih boli qrac tu bi bilo bar 200k mrtvih.

 

Devojke i muskarci svi idu u vojsku u Izraelu te je besmisleno pisati da neko iz Izraela nije IDF.

 

Znaci hamas su teroristi, a jel su tiPalestinci za hamas ili ne?

 

Nisam nikad do sad video vecu propagandu od ove, sa tim da su veci deo to republikanci, Rusi i sami muslimani.

 

Palestinci tj hamas su proxy Irana, Hezbolaha itd .koji nemaju muda da se sami suprostave Izraelu jer ih napadaju vec deseti put od 40-tih.

 

Bukvalno 7.10. Su slavili, sad im stizu posledice. Da su suprotne uloge, do sad jedan Izraelac ne bi ostao.

 

  • Haha 2
  • -1 1
  • Tužno 2
Link to comment
58 minutes ago, Marco Cake said:

a jel su tiPalestinci za hamas ili ne?

 

A za koga da budu?

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Marco Cake said:

Cek, pricas o spinovima a prvi spinujes. Odakle ti podatak o 30k zene i dece. Izrael je sve, ali sve napade u Siriji i Lebanonu gadjao precizno. Da ih boli qrac tu bi bilo bar 200k mrtvih.

 

Devojke i muskarci svi idu u vojsku u Izraelu te je besmisleno pisati da neko iz Izraela nije IDF.

 

Znaci hamas su teroristi, a jel su tiPalestinci za hamas ili ne?

 

Nisam nikad do sad video vecu propagandu od ove, sa tim da su veci deo to republikanci, Rusi i sami muslimani.

 

Palestinci tj hamas su proxy Irana, Hezbolaha itd .koji nemaju muda da se sami suprostave Izraelu jer ih napadaju vec deseti put od 40-tih.

 

Bukvalno 7.10. Su slavili, sad im stizu posledice. Da su suprotne uloge, do sad jedan Izraelac ne bi ostao.

 

Dje je PZD da se ovo prebaci?

  • +1 1
Link to comment

Gomila antimsemitizma i fasizma na forumu je neverovatna. I to sve uz pomoc moderacije. 

  • Haha 1
  • -1 2
  • Tužno 2
Link to comment
On 23. 5. 2024. at 4:50, Budja said:

Realno je optuznica ICC znatno veci test nego ova priznanja danas.

Gledamo pred nasim ocima ubrzani raspad medjunarodnog sistema - od politike do finansija i stvaranja paralelnih svetova. A kad nema mesta gde ce se praviti dogovori, ostaje samo pribegavanje oruzju da te druga strana poslusa. Ko Liga Nacija pred WW2.

Link to comment
2 hours ago, NevenMan said:

Gomila antimsemitizma i fasizma na forumu je neverovatna. I to sve uz pomoc moderacije. 

 

Jel može neki primer ili citat?

 

Ako ne može, molio bih moderaciju da ukloni ovo smeće, bez obzira što svaka hulja na svetu danas misli da može da se sakrije iza ovakvih uvreda.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...