Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

4 hours ago, vememah said:

Bukvalno je najavio sravnjivanje i pozvao civile da izađu iz Gaze.

 

Gde da izađu, kako, u kom pravcu kad su zatvoreni sa svih strana? Jedino ako misli da krenu svi đuture na istok gde je popustilo...

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

pristrasan sam ali ne vidim kako će izrael da propagandno dobije ovo - mada ih to ni ne zanima

 

glazgov danas, moja katolička braća na parkheadu /davno sam se odjavio sa rendžersa, upravo zbog njihovog političkog govnarstva/

 

 

Navijaci-Seltika-Palestina.jpeg?ts=2023-

Navijaci-Seltika-Palestina.jpeg?ts=2023-

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
19 hours ago, Indy said:

@Anduril - odakle su navodi o ubijanju civila? (Ne sumnjam u tebe lično, nego vidim po netu puno spremnih propagandista... kao što pomenuh iznad.)

 

Kao što sam i mislio, juče je na X-u bio buljuk fejk "snimaka" i "fotografija" (među puno onih koje dakako nisu fejk). Forbes daje prikaz 7 takvih postova, od kojih izdvajam ovaj ispod (pošto je u pitanju retko ogavni lik koga je juče takođe re-postovao izvesni Nawfal koji je ovde juče bio linkovan - sad je taj X post izgledao nestao, ja ga pominjem u ovom postu.)

 

cheong.png

Link to comment
2 hours ago, Indy said:

 

Kao što sam i mislio, juče je na X-u bio buljuk fejk "snimaka" i "fotografija" (među puno onih koje dakako nisu fejk). Forbes daje prikaz 7 takvih postova, od kojih izdvajam ovaj ispod (pošto je u pitanju retko ogavni lik koga je juče takođe re-postovao izvesni Nawfal koji je ovde juče bio linkovan - sad je taj X post izgledao nestao, ja ga pominjem u ovom postu.)

 

cheong.png

 

Sigurno da ima felkova, ali, zato ima i vise smisla pratiti naloge koji se time ozbiljnije bave plus prave odmah geolokaciju.

https://geoconfirmed.org/israel

Ko je kriv ljudima sto pustaju da ih Musk i ostali grifteri/propagandisti kontaminiraju raznim smecem po mrezama i forumima.

 

Edited by Anduril
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, frit said:

Naš konzul na RTS-u mi stavio dobar utisak. Koncentrisan primarano na probleme naših građana, a prati sve.

 

 

Ja sam mislila da je Vulin josh tamo...

Link to comment
23 minutes ago, Anduril said:

 

Sigurno da ima felkova, ali, zato ima i vise smisla pratiti naloge koji se time ozbiljnije bave plus prave odmah geolokaciju.

https://geoconfirmed.org/israel

Ko je kriv ljudima sto pustaju da ih Musk i ostali grifteri/propagandisti kontaminiraju raznim smecem po mrezama i forumima.

 

OK, mada ja nisam taj post ostavio po fazonu živ mi todor da se čuje govor nego zato što je bukvalno prvi post na ovu temu na forumu ostavljen iz izvora bliskog ovom Cheong liku.

Link to comment

@Indy

Inace, jedan od prvih snimaka koji se pojavio juce je bio mrtve obnazene devojke sa slomljenim nogama koju Hamasovci vozaju po Gazi i paradiraju naookolo kao trofej dok masa slavi. Ja sam prvo mislio da se radi o IDF vojniku koju su ubili na spavanju.

Ispostavilo se da se verovatno radi (familija ju je navodno prepoznala) o jednoj izraelsko-nemackoj drzavljanki od 23 godine koja je bila na onom festivalu mira gde su Hamasovci pravili lov na motorima i pikapima na ljude koji beze peske, takodje sa sve video zapisom. 

Ja sam prvi koji ce okarakterisati Netanjahua i ekipu kao fasiste, sto opet ne menja cinjenicu da su Hamasovci jos gori kad ih se pusti sa lanca.

Kljuc ovde je vise da se i Palestinci i Izraelci prvo rese ovih fasista u svojim redovima jer inace nikada nece imati mir sto je tacno u interesu fasista svuda da bi ostali na vlasti - konstantan rat (moze i gradjanski) dok oni kradu, biju i ubijaju bez kazne. To bi uostalom trebalo da bude i glavna definicija fasizma, a be samo ideoloske odrednice.

Edited by Anduril
  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, Indy said:

OK, mada ja nisam taj post ostavio po fazonu živ mi todor da se čuje govor nego zato što je bukvalno prvi post na ovu temu na forumu ostavljen iz izvora bliskog ovom Cheong liku.

 

Slazem se da treba odmah isprozivati ljude kad prenose takve dobro poznate propagandiste. Cheong je jedan od najgorih u tom smislu. Mnogi engleski nacisti su recimo takdoje jedva docekali, a najveca lavina smeca koju je Musk pustio su indijski i pakistanski nacosi kako se prepucavaju. 

Edited by Anduril
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Hele said:

11 forumaša je ovo lajkovalo, madre mia, sa kim ja živim i delim državu i forum.

 

Gazza je bio emotivan vrv, ponelo ga.

 

Ne mogu da gledam neke divljake koji razvlace zene i decu po prasini i vicu alahu agbar bez besa, iskonskog straha i gadjenja - kao sto ne mogu da gledam snimak stambenih zgrada koje se ruse pune ljudi, zena i dece.

 

Ajde da o civilima ne govorimo tako jbg, bilo cijim. O uniformama napadaca - uvek

 

Rece Prever bese, rat bi bio milost bogova kada bi u njemu ginuli samo profesionalci.

 

 

Edited by Caligula
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

I hezbolah se izgleda uključio. 

Gadja radarske stanice izraela. 

e:od 22 ostalo je 7 mest sukoba, ostalo je smireno

Edited by frit
Link to comment
9 hours ago, Hele said:

11 forumaša je ovo lajkovalo, madre mia, sa kim ja živim i delim državu i forum.

Hvala ti što si napisao ovo, jer sam posle otišla da pogledam, jer kada sam ja pročitala taj post, nije bilo toliko reakcija (uključujući i moju).

 

Onda sam videla da sam i ja umesto plačljivog smajlija dodelila palac gore  (telefon, stoje jedan do drugog) :isuse:

 

Ovde potpuno isto  mislim kao @Indy, imam i isti stav (nisam na strani Izraela, ali nikako ne mogu da razumem te bestijalnosti, sa bilo koje strane, to nikome dobra doneti neće) ali nema šanse da gaza iskreno misli to što je napisao, on je poslednji čovek ovde za koga bi se moglo reći da je bez empatije.

Žao mi je što je banovan, ali pisana reč je zblja opasna, ona ostaje.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...