Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Ako ćemo pravo, Palestince je najviše izdala megazločinačka dinastija Ibn Sauda. To sam čuo i na licu mjesta.

 

I oni smrdljivi ''Abrahamski sporazumi'' su samo probni baloni koje su zaljevski sateliti izveli po nalogu iz prinčevskog šatora.

Edited by Roger Sanchez
  • +1 1
Link to comment

Ludilo.

 

Po tviteru kruzi prica da su ovi sa drugog videa Wagnerovci (?)

 

Koliko je u ovom trenutku zivih civila koji ce do sutra biti mrtvi. I niko to nece spreciti. Dece, zena. Kakav uzas.

Edited by Caligula
Link to comment
Just now, Caligula said:

Ludilo.

 

Po tviteru kruzi prica da su ovi sa drugog videa Wagnerovci.

 

dosta su lepo navežbali ovo alahu akbar

 

doduše bi voleo da saznam ko je to zapravo naučio hamas da viču, oni sami ili onaj ko ih je osnovao /mosad/

Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

dosta su lepo navežbali ovo alahu akbar

 

doduše bi voleo da saznam ko je to zapravo naučio hamas da viču, oni sami ili onaj ko ih je osnovao /mosad/

 

Ma stavio znak pitanja u editu, naravno da je sve sumljivo. Ne znam, meni je ovo (ne poznajem dobro situaciju ali osecam stomakom) samoubistvo za Palestince. Kao ovo sa Radojicicem da je eskaliralo onomad i kako bi se Srbi dole proveli - ovo je jos 10X gore.

 

Jadni ljudi.

Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

Ako neko želi da gleda snimke, u ovom nizu ima gomila.

Doduše, čim vidim uz jednog proturača plavu kvačicu i da dodaje ovo za kontekst slike:

Quote

Biden gave Iran $6 Billion on 9/11 last month

odmah mi je jasno da je riječ o nacistu iz Trumpove sekte, kojem bi jedina porodica muslimanske vjere kojoj bi dopustio da ostane na životu na cijelom svijetu bila saudijska kraljevska porodica.

edit: i vjerojatno Kadirovo leglo

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...