Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Posted (edited)

Znam za taj snimak* sa talijanskog tv-a, kad sam ono iznad napisao, mislio sam na to da je ostao veran izvornom desert zvuku.

 

 

 

*pokidali su tu Asteroid :wub:

Edited by Filozof manijak
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Da, i dalje je pustinja 100%. Možda mi škripi što je trio u poslednje vreme, ovaj đed što sad svira sa njjim je malo osvežio.

Link to comment
2 hours ago, ragasto said:

Ne znam, nisam tu baš načisto. Meni je super i ono što su snimili i posle BBa, onaj bubnjar je kidao uživo. Malo ima živih snimaka iz tog perioda posle BBa što je šteta jer se vidi da su baš bili naprženi. Volim ovaj sa talijanske televizije, Garsia odvaljen koliko treba i super peva, malo je samo zaštucao na poslednjoj pesmi...baš ceo bend gruva.

 

A BB štancuje albume poslednjih godina, sa ujednačenim kvalitetom koji je...prosečan, ali ne više od toga. I sad već često menja postave, ne znam zašto se u poslednje vreme zakačio za trio kad mu je većina diskografije za dve gitare. To mi se mnogo više sviđa od tria.

@Filozof manijak

 

 

Potpisujem sve. ...And the Circus Leaves Town je odlican album kao i svi prethodni, iako BB vise nije tu. Hernandez odlican bubnjar, Scot Rider tu, glavni autor i dalje tu :D, super je to postava. Spaceship Landing je nestvarna pesma. 

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

za mene je ovo epitomska pesma Kyuss-a

 

 

 

Apsolutno. Nesto najbolje na svetu, potpuno me odnese na drugu planetu, uvek onaj osecaj u dnu stomaka.

  • +1 1
Link to comment

A sad nešto sasvim drugačije, stoner Ukrajinci (nadam se da su još živi)

 

 

Link to comment
Posted (edited)

Sjajna kolaboracija Nite Strauss (ex Alice Cooper gitaristkinje) i Alice White-Gluz (pevačice Arch Enemy). Što se mene tiče mogu i čitav album da naprave. Verujem da bi bilo sjajno. Odlični bubnjar je Josh Villalta, muž Nite Strauss. Inače Nita Strauss kaže da je po ocu potomak čuvenog austrijskog kompozitora Johana Štrausa.

 

Kako svira tog Ibaneza nije ni čudo, svaka joj čast.

 

 

Edited by Kreator
Link to comment

Prva žena gitaristkinja koja je dobila potpis na Ibaneza. Bravo za Nitu, stvarno je sjajna

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

 

Kakva vrhunska solaža Nite prvih 3 minuta (intro) pre početka kultne pesme "Poison". @assignment obavezno odslušaj ovo, ti beše isto cepaš Ibaneza.

 

Stvarno je sjajna, izvrstan performans!

Link to comment
9 hours ago, Meduzalem said:

 

 

Ortak mi peva ođe, de si se toga setio...doduše nisam ga video sto godina.

 

Od mene malo izvornog heavy metala

 

 

  • Wub 1
Link to comment
11 hours ago, Kreator said:

 

Kakva vrhunska solaža Nite prvih 3 minuta (intro) pre početka kultne pesme "Poison". @assignment obavezno odslušaj ovo, ti beše isto cepaš Ibaneza.

 

Stvarno je sjajna, izvrstan performans!

 

Ovo sam odgledao  pre nekoliko godina, bas na nemackom 3sat programu, Bese koncert iz Las Vegasa... Cura je odlicna, nebitno koju gitaru cepa.

 

A kada smo kod lepseg pola, meni se Liz svidela, stim da ona nije bas virtuoza na gitari, ali dobro peva, i imaju catchy tunes:

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, igoraki said:

Ortak mi peva ođe, de si se toga setio...doduše nisam ga video sto godina.

 

 

Mlađa je ta ekipa, ne znam ga lično. ;)

Setio sam ih se posredno, preko Albinija i onih čuvenih lamen(a)ta koje je ekipa ispisala na RIP-u i tako me praktično u svemu preduhitrila, a imao sam štošta da kažem. Albini je producirao i njihova dva albuma, eto i mog doprinosa. :music_guitarred:

Link to comment

Liza >> Nita #samokažem

 

Inače u Halestormu bubnjeve svira Lizin burazer, lik je presmešan jer na svakom koncertu deluje kao da je imidžom zalutao i promašio halu, fura neke havajke i šareniš.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...