Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Izvini, ali mislim da se to ne moze porediti. Ne mozes porediti verodostojnost izjava o licnom seksualnom zivotu i izjasnjavanje o tome sta neko misli o verskoj nastavi. Da li zaista treba da ulazimo u argumentaciju ovoga?Statistika se pod obavezno mora tumaciti iskjlucivo u granicama koje joj postavi metodoloski pristup. Ok je biti kritican, ali moras znati sta konkretno kritikujes. ;)
Da bi o necemu raspravljala moras da imas elemetarne pojmove o toj stvari. Vrlo brzo je ukinuta mogucnost da se ne izabere ni jedan od ta dva suluda predmeta nece valjda narod odlucivati nesto sam. Vecina roditelja pojma nemaju i dan danas sta se uci na toj nastavi, a tek nisu imali pojma kad je ova statistika uzeta zato je uporedjena sa irelevantnom statistikom patkometrije uzetom u narodu sklonom baronisanju. Jbg ipak su moja deca isla u skolu koja ima vise svetaca po zidovima od Visokih Decana.
Link to comment

edit: @fonvidis, da si u svom postu objasnio na koji nacin se durex iztrazivanje moze porediti sa istrazivanjem koje sam ja pominjala na nacin na koji se takve stvari jedino mogu raditi, ne bismo dosli do toga da ti meni odgovaras kako ja "nemam elementarne pojmove".svaka cast tebi i tvojoj deci, ali niste vi jedini isli u skolu.i daj malo sredi taj ton.

Edited by Quince
Link to comment
edit: @fonvidis, da si u svom postu objasnio na koji nacin se durex iztrazivanje moze porediti sa istrazivanjem koje sam ja pominjala na nacin na koji se takve stvari jedino mogu raditi, ne bismo dosli do toga da ti meni odgovaras kako ja "nemam elementarne pojmove".svaka cast tebi i tvojoj deci, ali niste vi jedini isli u skolu.i daj malo sredi taj ton.
Jes, al nisi isla sa smaracima ciji direktor je dobio orden Svetog Save. Dureks je ozbiljnije istrazivanje bar u segmentu da se ponavlja s vremena na vreme dok se ovde navodi samo jedno jedino sa samog pocetka primene (Kuburic 2003). Kad je na nama sprovodio istrazivanje stanoviti gospodin uradio je testove na pocetku proces i na kraju procesa. Ovo moze samo u zemljama kao Srbija da se tretira kao originalni naucni rad, jer nema novog istrazivanje samo navodjenja prethodnog od istog autor ili tudjih, a nije pregledni rad. U najboljem slucaju moze da bude tzv assessment. a ovo je poseban biser Level VI is a high school diploma, while the level VII/I is a university bachelor’s degree.Jos jedno ko cita ovo moze da stekne pogresan utisak da ucenici mogu svake godine da biraju na koju ce nastavu a mogu samo u prvom petom i opet prvom razredu.
Link to comment

sad kapiram o cemu pricas :)i znam vrlo dobro sta u Srbiji prolazi kao naucni rad, al nisam se u ovaj ovde udubljivala, vec sam samo htela cuti komentare u kontekstu teme.fala na pojasnjenju ;)

Link to comment
prva politicka stranka koja bude uradila nesto jako gadno i pogano protiv SPC ima moj glas. jedini koji bi imali muda za tako nesto su nazalost samo canak i seselj.
da im se javno posere pred vrata patrijarsije?
Link to comment
prva politicka stranka koja bude uradila nesto jako gadno i pogano protiv SPC ima moj glas. jedini koji bi imali muda za tako nesto su nazalost samo canak i seselj.
Scena 1: Vojvoda kroti SPC, izbacuje na videlo kompromitujuci materijal pohranjen na vaznim mestima...Scena 2: Vojvoda krece da obnavlja srpstvo medj katolicima i muslimanima... Scena 3: ?
Link to comment
prva politicka stranka koja bude uradila nesto jako gadno i pogano protiv SPC ima moj glas. jedini koji bi imali muda za tako nesto su nazalost samo canak i seselj.
Link to comment

mogao sam i na ows topik, ili tamo gde sam se raspravljao oko antikapitalističkih grafita, kada sam rekao da bi se u tom segmentu, svi ovi revolucionari i menjači sveta veoma lepo složili s najgorim mračnjacima. još jedan prilog toj tezi.

Mitropolit je rekao i da crkva ne može prihvatiti "pljačkaški sitem liberalnog kapitalizma" i vučije samoljublje kao princip odnosa među ljudima, kao što nije prihvatila ni komunizam, i dodao da je "debelo crevo suština ideologije liberalnog kapitalizma".
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=10&dd=19&nav_category=640&nav_id=550801
Link to comment
mogao sam i na ows topik, ili tamo gde sam se raspravljao oko antikapitalističkih grafita, kada sam rekao da bi se u tom segmentu, svi ovi revolucionari i menjači sveta veoma lepo složili s najgorim mračnjacima. još jedan prilog toj tezi.http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=10&dd=19&nav_category=640&nav_id=550801
i corava koka ubode zrno, a kamoli mitropolit.
Link to comment
nikad nisam Kosovo dozivljavala kao "glavu" Srbije... kako sad to, cas srce, cas glava... :unsure:
moze biti da je pukovnik bio inspirisan slobodarstvom marsovske kolonije...total_recall_1990_kuato.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...