Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

:D

jel ukacio neko kako je pop stigao do heroina?

slusao sam par minuta pre i posle, laprdao je neke gluposti, kako niko vise ne pije vodu, vec crno zlo, bla bla i samo odjednom izlete to sa heroinom i posle nastavio drugu pricu

Link to comment

Ja mislim da se on samo malo više opustio, pa bio iskrenije nego što je želeo.

 

Kao onomad onaj bivši ministar, ona novinarka i ona klecanja.. Samo se pokazuju ko su.

Link to comment

:D

jel ukacio neko kako je pop stigao do heroina?

slusao sam par minuta pre i posle, laprdao je neke gluposti, kako niko vise ne pije vodu, vec crno zlo, bla bla i samo odjednom izlete to sa heroinom i posle nastavio drugu pricu

 

lože se ljudi da u nekakvi pastiri, prosvetitelji, pa padnu u glupački zanos.

nema drugog objašnjenja.

Link to comment

Ja mislim da se on samo malo više opustio, pa bio iskrenije nego što je želeo.

 

Kao onomad onaj bivši ministar, ona novinarka i ona klecanja.. Samo se pokazuju ko su.

sveobuhvatnom analizom i mi smo slicno zakljucili

raspricao se covek, u nekom momentu ga pustila roba i samo izletelo iz njega

nego se tu namece drugo pitanje. kakav to covek trebas biti pa da svesteniku zavaljas losu gudru?

(lože se ljudi da u nekakvi pastiri, prosvetitelji, pa padnu u glupački zanos.) losa gudra

nema drugog objašnjenja.

+1 Edited by pbg12345
Link to comment

nego se tu namece drugo pitanje. kakav to covek trebas biti pa da svesteniku zavaljas losu gudru?

 

 

Nista vise mladi ne postuju.

Edited by Prokleto Djubre
Link to comment

 

- Ja sam rekao šta sam rekao, svako neka tumači po svojoj savesti. Nažalost, heroin je simbol 21. veka i nisam se doslovno žalio na kvalitet heroina, pa na šta bi ličilo da sveštenik konzumira heroin i još se time hvali u svojoj besedi?! Govorio sam metaforički, o tome šta on simboliše, ne o heroinu kao supstanci, a to što sam pogrešno protumačen samo govori o nivou svesti do kojeg smo nažalost došli. Preporučio bih svima da poslušaju celu propoved, pa možda sve bude jasnije

 

:fantom:

Link to comment

Gledam nesto ove slike privodjenja pljackasa, gde je bre tu produhovljenost, gde posvecenost, ja mislio to providno, mozes da citas novine kroz njih:

 

Bogoslovija.jpg

 

Kad ono, to ga naucilo i da se bije, jebote, pa ovi iz one tamo druge sremske neke, kamenice valjda, deluju produhovljenije:

 

policija.jpg

 

Kakvi li ce tek da budu kad obave i visoko skolovanje...

 

I, sta se bre postaje kad zavrsis srednju popovsku?

Nesto kao popovska medicinska sestra, brat, pogonski inzenjer pop?
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...