Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

naravno da ce narod™ ostati gluv, slep i nem. jedini nacin da se crkvi™ doaka je totalni bojkot: nema popova na sahranama, nema svadbi u crkvi, nema angazovanja za bilo kakve hriscanske rituale, nema kupovina sveca u crkvama, to za pocetak pa da vidimo da li bi drzava uskakala sa kintom iz budzeta da pokriva raskalasnost i rastrosnost crkve™ kada vec uskace oslobadjajuci je od bilo kakvih poreza

 

naravno da od bojkota nema nista i crkva™ ce nastaviti po starom kao i narod™ uostalom jer kao sto rece, kakvo drustvo takva i crkva i mediji i sve ostalo

chekaj, ocesh da narod gori u paklu <_<

Link to comment

chekaj, ocesh da narod gori u paklu <_<

 

ako narod™ hoce da daje danak u novcu i maloletnicima crkvi™ to je vec narodna™ volja. ja sa crkvom™ nemam nikakve veze tako da ne doprinosim ni dinarom pedofilskom ludjenju i bahacenju crkvenih funkcionera

 

ionako stalno pogresno citam ovaj topik kao likvidacija SPC :D

Link to comment

posredno doprinosiš.

nekom prilikom je u blicu objavljeno koliko SPC dobija iz budžeta i koliko ne doprinosi budžetu srbije. zbirno, bilo je preko 100miliona €

Link to comment

naravno da ce narod™ ostati gluv, slep i nem. jedini nacin da se crkvi™ doaka je totalni bojkot: nema popova na sahranama, nema svadbi u crkvi, nema angazovanja za bilo kakve hriscanske rituale, nema kupovina sveca u crkvama, to za pocetak pa da vidimo da li bi drzava uskakala sa kintom iz budzeta da pokriva raskalasnost i rastrosnost crkve™ kada vec uskace oslobadjajuci je od bilo kakvih poreza

 

naravno da od bojkota nema nista i crkva™ ce nastaviti po starom kao i narod™ uostalom jer kao sto rece, kakvo drustvo takva i crkva i mediji i sve ostalo

 

Simons+Uspon+Endimiona.jpg

Link to comment

posredno doprinosiš.

nekom prilikom je u blicu objavljeno koliko SPC dobija iz budžeta i koliko ne doprinosi budžetu srbije. zbirno, bilo je preko 100miliona €

 

pa dobro, znam da svakojakim svinjarijama posredno doprinosim jer se sve te svinjarije finansiraju iz budzeta ali makar ne doprinosim direktno amgazovanjem radnika crkve™ za obavljanje ikakvih obreda i ne zalazim u njihove objekte

Link to comment

ovde sam čuo za reketiranje sveštenika. pop prepusti deo obreda (slava, krštenje, osveštavanje....) mlađem kadru uz obavezu ovog da mu isporuči određenu sumu. tako da je mladi pop u problemu. nema onog: "kol'ko možete". mora da proguta knedlu i tresne brojku. kao i ti, i ja nemam posla sa tom profesijom.

Link to comment

ovde sam čuo za reketiranje sveštenika. pop prepusti deo obreda (slava, krštenje, osveštavanje....) mlađem kadru uz obavezu ovog da mu isporuči određenu sumu. tako da je mladi pop u problemu. nema onog: "kol'ko možete". mora da proguta knedlu i tresne brojku. kao i ti, i ja nemam posla sa tom profesijom.

 

sve je to razradjeno gledanjem filmova o talijanskoj mafiji :D ali to preduzece zvano crkva™ nece imati problem sa poslovanjem jer narod™ voli da koristi njihove usluge

Edited by Pontijak
Link to comment

priznajem samo sud vrhovnog božanstva Vim-a i sina Neovima. u to ime da se prekrstim sa 'h j k l' 

 

Правилно се крсти са А-С-Д-Ф, десна рука је на мишу  -_-

Link to comment

Vidim ja vreme ja za osnivanje Svete PPP Crkve. Osvescivanje laptopa i tableta. Svi prilozi idu za kupovinu novog servera. Makar da znamo za sta placamo. 

 

Ti bi da valjaš PPP parohije?

Edited by slow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...