Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

a o različitosti trenutka istine i život priča iluzorno je govoriti.

 

Život priča sam gledao u prolazu pa verovatno nisam dovoljno upućen i verovatno emisija ima mnogo veću vrednost od trenutka istine. Ali ono što sam video njen stil vođenja, to mi je dosta ličilo na trenutak istine. Sve neko sablažnjivanje, moralisanje, zabrinutost. Poenta je bila u tome da mi je ona uvek bila i uvek će biti ogavna.

Link to comment

Dobro ono je praktično kviz "samo drugim sredstvima"...

A ona je sasvim smišljeno napravila pauzu u javnosti i eto sad "new&improved" kreće jako....

 

 

Poslato sa...

Link to comment

Nikad nisam gledao te njene emisije, ovu novu ni 1 minut, a trenutak istine samo jednom. Bila tasta u gostima i  hoce da gleda, zena joj kaze mi to ne gledamo, ali ona hoce (verujem da je mislila kako se samo meni ne gleda, ali neka bude da sam umislio). Poredamo se da gledamo i u emisiji neki kockar i ne secam se kako dodje do pitanja "da li biste imali seks sa tashtom da vam vrati dugove", kakva je mrtva tisina bila u sobi to je neopisivo. Onako neprijatno, a opet hocu da se smejem. Uglavnom kad se zavrsi komentar je bio bezveze je emisija.

 

Htedoh ustvari reci moj susret sa Tanjom V. je vise preko nekih intervjua koje sam citao i meni je ona OK. Kul ima stavove.

Link to comment

ona je jedina zena zbog koje su u nekim tabloidima odbili da pisu o jednoj tiraznoj emisiji.

 

kad je na kolegijum jednog od njih stiglo da ce u sledecem "Trenutku istine" biti postavljeno pitanje "Da li ste doziveli orgazam pri seksualnom odnosu sa ocem", urednik trac rubrike, inace retko ljigav lik ali tu mu je bio limit,  rekao da to kod njega nece ici i kraj.

 

histerisanju glupe kravetine  nije bilo kraja.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Samo jedna kul osoba može da postavi takvo pitanje na televiziji. Da ne pominjem ona druga pitanja ili odbranu lika i dela Željka Mitrovića dok je bila PR Pink-a.

Žena je klasični lešinar koji se hrani prljavim vešom ili žalosnim pričama svoji gostiju.

Link to comment

i sta sad, pojeo vuk magarca. malo ce se razvlaciti u stampi i to je to. pa ce za mesec dana opet razni obozavatelji spc da prde o tome kako nije problem u crkvi nego u malobrojnim zlim pojedincima. cenim da je to fina uteha za zlostavljane. govna mantijaska. 

Link to comment

pa ce za mesec dana opet razni obozavatelji spc da prde o tome kako nije problem u crkvi nego u malobrojnim zlim pojedincima.

 

Što za mesec dana, pa upravo su tu tezu baš sinoć forsirali. Ne bih ja ništa protiv SPC, nikako protiv SPC, meni je SPC sve na svetu, nego su tu ti pojedini pedofili i homoseksualci problem...

Link to comment

Ja bih rekao da u društvu više uopšte ne postoji rasprava po bilo kom pitanju. Cenzurom medija ukinute sve emisije gde je bilo neke rasprave i pored nedostatka rasprave o vlasti mi sada nemamo raspravu ni po jednom društvenom pitanju.

Pa tako sada ovaj zakon o legalizovanju tominih vikendica može da se usvoji bez problema jer je javnost anestezirana i odsečena od informacija. Pa se uvodi dualno obrazovanje bez ikakve rasprave, Beograd na vodi se gradi uz jedva ikakvu raspravu i otpor, tiho se priznaje Kosovo bez rasprave i otpora, helikopter pada bez odgovornosti, održava se parada ponosa bez otpora na koji smo navikli i na kraju se javno saznaje o vladikama pedofilima bez reakcije javnosti.

Više ne postoje društvene teme. Više ne postoji javnost. Postoji samo Vučić i sve se dešava onako kako on reši da treba.

Link to comment

Ma naravno, ja mislim kao i ono oko para da tu dok ih država ne nagazi, a naravno da se to neće desiti.

U ovom slučaju oni su njega sklonili i ćao...

 

 

Poslato sa...

Link to comment

ona je jedina zena zbog koje su u nekim tabloidima odbili da pisu o jednoj tiraznoj emisiji.

 

kad je na kolegijum jednog od njih stiglo da ce u sledecem "Trenutku istine" biti postavljeno pitanje "Da li ste doziveli orgazam pri seksualnom odnosu sa ocem", urednik trac rubrike, inace retko ljigav lik ali tu mu je bio limit,  rekao da to kod njega nece ici i kraj.

 

histerisanju glupe kravetine  nije bilo kraja.

 

Пре који месец (док је још била између послова) је дала неки интервју на ТВ-у где је објашњавала тежак тренутак у својој новинарској каријери око тог питања.

Мени су милији дегенерици типа ДЈВ од оваквих (попут ње и Марића), који се представљају као интелигентни и не знам шта све не, а раде исте гадости. 

Link to comment

Samo jedna kul osoba može da postavi takvo pitanje na televiziji. Da ne pominjem ona druga pitanja ili odbranu lika i dela Željka Mitrovića dok je bila PR Pink-a.

Žena je klasični lešinar koji se hrani prljavim vešom ili žalosnim pričama svoji gostiju.

 

Тачно,а успут је и тежак ретард,уопште не знам ко може да гледа та срања од њених емисија.

 

 

Ja bih rekao da u društvu više uopšte ne postoji rasprava po bilo kom pitanju. Cenzurom medija ukinute sve emisije gde je bilo neke rasprave i pored nedostatka rasprave o vlasti mi sada nemamo raspravu ni po jednom društvenom pitanju.

Pa tako sada ovaj zakon o legalizovanju tominih vikendica može da se usvoji bez problema jer je javnost anestezirana i odsečena od informacija. Pa se uvodi dualno obrazovanje bez ikakve rasprave, Beograd na vodi se gradi uz jedva ikakvu raspravu i otpor, tiho se priznaje Kosovo bez rasprave i otpora, helikopter pada bez odgovornosti, održava se parada ponosa bez otpora na koji smo navikli i na kraju se javno saznaje o vladikama pedofilima bez reakcije javnosti.

Više ne postoje društvene teme. Više ne postoji javnost. Postoji samo Vučić i sve se dešava onako kako on reši da treba.

 

Јебига цензуре је увек било али код ових назадњака се она посебно истиче,јер своју бахатост и не крију.

Са друге стране ко би са ким ту расправљао.Опозиције одавно нема,или има нешто мало а и углавном су мој до мојега.

Link to comment

kakvo društvo, takva i crkva, takvi i mediji

 

organizacija za prikupljanje para, jel' tako nešto rekao između ostalog ?

ova priča oko kačavende i  svedočenja tog dečka i film, sve je već bilo poznato od ranije, ali ajde, prva je dosta gledana pa nije loše da se ponovi

 

ništa se posebno nije dogodilo ni tada, neće ni sada, nadam se samo da će se narodutm malo otvoriti oči gledetm institucije kojoj srbi najviše veruju

Edited by dùda
Link to comment

Ja bih rekao da u društvu više uopšte ne postoji rasprava po bilo kom pitanju. Cenzurom medija ukinute sve emisije gde je bilo neke rasprave i pored nedostatka rasprave o vlasti mi sada nemamo raspravu ni po jednom društvenom pitanju.

Pa tako sada ovaj zakon o legalizovanju tominih vikendica može da se usvoji bez problema jer je javnost anestezirana i odsečena od informacija. Pa se uvodi dualno obrazovanje bez ikakve rasprave, Beograd na vodi se gradi uz jedva ikakvu raspravu i otpor, tiho se priznaje Kosovo bez rasprave i otpora, helikopter pada bez odgovornosti, održava se parada ponosa bez otpora na koji smo navikli i na kraju se javno saznaje o vladikama pedofilima bez reakcije javnosti.

Više ne postoje društvene teme. Više ne postoji javnost. Postoji samo Vučić i sve se dešava onako kako on reši da treba.

Fahrenheit 451

Link to comment

kakvo društvo, takva i crkva, takvi i mediji

 

organizacija za prikupljanje para, jel' tako nešto rekao između ostalog ?

ova priča oko kačavende i  svedočenja tog dečka i film, sve je već bilo poznato od ranije, ali ajde, prva je dosta gledana pa nije loše da se ponovi

 

ništa se posebno nije dogodilo ni tada, neće ni sada, nadam se samo da će se narodutm malo otvoriti oči gledetm institucije kojoj srbi najviše veruju

 

 

naravno da ce narod™ ostati gluv, slep i nem. jedini nacin da se crkvi™ doaka je totalni bojkot: nema popova na sahranama, nema svadbi u crkvi, nema angazovanja za bilo kakve hriscanske rituale, nema kupovina sveca u crkvama, to za pocetak pa da vidimo da li bi drzava uskakala sa kintom iz budzeta da pokriva raskalasnost i rastrosnost crkve™ kada vec uskace oslobadjajuci je od bilo kakvih poreza

 

naravno da od bojkota nema nista i crkva™ ce nastaviti po starom kao i narod™ uostalom jer kao sto rece, kakvo drustvo takva i crkva i mediji i sve ostalo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...