Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Mislim da je ovo damage control.

U crkvi se lapa masovno, koliko sam čuo počele su "službe" da im šalju signale da se uozbilje.

Moguće da su ti signali u sklopu pacifikovanja SPC u nekim dolazećim lomovima u društvu.

Voleo bih da se varam i da je ovo želja da se isprave stvari ali...

 

 

Poslato sa...

Link to comment

Nemam stomak za Tanju Vojtehovski, ne bi me iznenadilo da pita čoveka da li je doživeo orgazam sa Kačavendom...

Jebo te, tek sam sad shvatio da je to ona...

 

Pitanja jesu odvratna (i bilo je na tragu toga što kažeš), ali treba čuti priču, svakako... I da, 'ladno ga je pitala da prenosi verno šta mu je Kačavenda govori, no čovek koji gostuje je ipak sveštenik i pametan, pa je odbio da govori grozote...

 

No, strašno je to da su izgleda svi znali, i svi se pravili ludi...

Link to comment

ja upravo sad gledam.....pricalo se o tome ne tako davno i brujala je afera.   secam se i dela tog snimka od 15 sekundi, bio je po medijima kurir ili alo...ili tako nesto. i jos od onog silikonskog stripera mi nije bilo jasno da se o tome uveliko prica, nisu to male optuzbe,a da se niko od zvanicnika o tome ne izjasnjava. strasno. hejt za vojtehovski generalno, ali ok, neko se konacno pozabavio i time. i sto bi neko rekao....sto bas sad? i kome to ide u prilog? :lolol:

Link to comment

Izvinite ako je glupo pitanje, ali šta to ima obučeno taj čovek? :unsure: Izgleda kao jedna košulja sa kragnom, druga košulja sa kragnom, pa preko crni kimono. 

 

Ako je razrešen dužnosti, zar je to neki pokušaj imitacije svešteničkog ruha™? :unsure:

Link to comment

i sto bi neko rekao....sto bas sad? i kome to ide u prilog? :lolol:

Чини ми се да сам јуче прочитао да су нека "удружења грађана" упутила молбу СПЦ да врати Василија у службу и да му парохију. Или тако нешто.

Link to comment

Izvinite ako je glupo pitanje, ali šta to ima obučeno taj čovek? :unsure: Izgleda kao jedna košulja sa kragnom, druga košulja sa kragnom, pa preko crni kimono. 

 

Ako je razrešen dužnosti, zar je to neki pokušaj imitacije svešteničkog ruha™? :unsure:

Mislim da je neki plavi džemper između crnog i crnog...

 

A zar nije vraćen u službu? Ovo sad što je na kraju pričao deluje da je vraćen... A i ona ga zove oče sve vreme (što ne mora ništa da znači, naravno, ne konta ona baš sve to)...

Link to comment

Jbga znam da je možda glupo, ali ja ne mogu da pređem preko toga šta je ova Vojtehovski bila i šta je radila.

Prosto ne mogu , eto loš sam čovek ne praštam...Zanimljivo mi je i kako histerično reaguje kad joj neko to spomene.

A za većinu ovih detalja sam znao i ranije sticajem okolnosti...

 

 

Poslato sa...

Link to comment

A što bi prelazio? Kao, sa ovom emisijom se pere? Ne pere se nimalo. Ovo je isti stil kao trenutak istine, samo što sagovornici imaju da ispričaju neke društveno bitnije priče. Ali, ona je i dalje ogavna.

Link to comment

pere se pred esnafom™ mada mi ni to nije jasno zašto. 99,9% tog istog esnafa je izmazano govnima a ona ne pripada kalibru da joj to predstavlja neku smetnju u budućnosti. verovatno je do lične sujete.

 

a o različitosti trenutka istine i život priča iluzorno je govoriti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...