Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Са тиме у вези

 

Посол России в ЮНЕСКО: решение Генконференции по Косово правильное

"Сейчас прошло голосование по резолюции о принятии Косово в состав членов ЮНЕСКО, и результат был такой, что двух третей голосов за вступление не набралось. Поэтому Косово не было принято в состав ЮНЕСКО. Мы считаем, что это все правильно, потому что нужно, чтобы Косово выполнило те обязательства, которые оно взяло на себя и в рамках переговоров Евросоюза, и по поддержанию в порядке культурного наследия", — сказала Митрофанова РИА Новости.

 

http://ria.ru/world/20151109/1317255168.html

Link to comment

Pa to se valjda podrazumeva, sta to uopste znaci? Ako si izabrao da pohadjas neki predmet u skoli (abitno da li je veronauka ili geofizika) valjda si u obavezi da dolazis na casove itd.?

Link to comment

Pa to se valjda podrazumeva, sta to uopste znaci? Ako si izabrao da pohadjas neki predmet u skoli (abitno da li je veronauka ili geofizika) valjda si u obavezi da dolazis na casove itd.?

POenta je u ocenjivanju

Link to comment

POenta je u ocenjivanju

marksizam, here we go again -_-

 

samo udrite momci, nema koncepta koji redovno obrazovanje nije skenjalo. mene odgovara :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

POenta je u ocenjivanju

 

Znaci na veronauci nema ocenjivanja, kontrolnih, odgovaranja, domaceg...? To hoces da kazes?

 

Pa to je onda best subject ever, kud ga ne imadoh kada sam ja isao u skolu...

Link to comment

kakvih upitnih tipova predaje tu veru.ccc

ima li tu neke kontrole ili to moze svako ko se pomoli u nekom manastiru x puta,odradi leju paradajza i zavrsi na bogosloviji jer je dobar vernik?

tj svedok  pokajnik,kakvih je vecina

ko regulise "predavace?

Link to comment

ma ima i tamo slina i megatrendova.al to ni stampa ne sme da pipne

neki se ne dovate bogoslovskog a i tamo se "namesta"

kakvih ja znam sto predaju veronauku po skolama..brr

jedno drugo prati 

Link to comment

Znaci na veronauci nema ocenjivanja, kontrolnih, odgovaranja, domaceg...? To hoces da kazes?

 

Pa to je onda best subject ever, kud ga ne imadoh kada sam ja isao u skolu...

 

Nema ni na građanskom. Sve to isto, samo bez religijskog zaglupljivanja

Link to comment

У РС је вјеронаука уведена током рата и служи углавном за дизање просјечне оцјене на крају школске године.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...