Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Valjda ne sme niko tako da bije ljude, ne samo pop.

 

Ne, ne sme niko tako da bije ljude, a pogotovu ne pop.

 

Ali, pošto se ovde nalaze opravdanja za bijenje ljudi, rek'o čisto malo da proširimo repertoar.

 

A možda je ovaj pop sada svima uputio izazov? Javno se latio mača, možda sada čeka sledeće izazivače.

Link to comment

najbolje da ne smeš da biješ nekog ko te svaki dan maltretira nego šta ćeš da ga tužiš možda :fantom:

 

gde to u Srbiji ima da se tuži crkva daj odmah da uzmem milione tebi 10% kad dobijem :fantom:

Link to comment

A je li, da te pitam onako covecanski, sto ti odmah upadas u berserk mode cim se pomene crkva? Ne kazem da za ovo nisi u pravu, ali ti je brate reakcija maaaalcice preterana.

Link to comment

gde to u Srbiji ima da se tuži crkva daj odmah da uzmem milione tebi 10% kad dobijem :fantom:

 

jedan moj drug im odradio neki transport u dijasporu i kad je došo red da se plati popurda se pravi lud i kaže a ne to je bila vaša donacija šta nam sad to fakturišete

 

ovaj u fazonu ma kakva donacija plaćaj ili tužba ovaj nije hteo i car ih na kraju tužio i dobio na sudu znači može ako si uporan i neustrašiv ko on :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

^^

ma to kao ono da u svakom militantnom homofobu cuci gej tako i ovo, u svakom militantnom protivniku crkve cuci pravoslavac :P

Edited by Pontijak
Link to comment

A je li, da te pitam onako covecanski, sto ti odmah upadas u berserk mode cim se pomene crkva? Ne kazem da za ovo nisi u pravu, ali ti je brate reakcija maaaalcice preterana.

 

O jebote, odradila Praslinova kampanja od prošli put. :D

 

Ne upadam u histerisanje berserk, samo imam nultu toleranciju prema crkvi, a društvo u Srbiji je generalno ekstremno tolerantno prema bilo čemu što radi crkva, pa deluje berserkoliko. Sad pretpostavljam da ćeš da me pitaš zašto imam nultu toleranciju prema spc, pa da ti kažem da znam poprilično mnogo o unutrašnjim delovanjima pojedinih delova crkve i znam sve ponore licemerja tih ljudi koji tamo privređuju; plus mislim da je spc puštena s lanca u Srbiji i da uništava ljude i omladinu i razara im umove i duše, pa eto, treba se uvek protiviti silama zla.

 

Mislim, evo pogledaj ovaj primer. Izađe pop i krene da fizički napada i tuče ove svirce i ja napišem nešto protiv njega i odmah "pa zašto histerija o spc?" To je ta pomešana tolerancija u Srbiji.

Ja generalno ne pizdim po netu, odnosno pizduckam a veruj mi da bi se videlo da je berserk.

 

 

Osim ako ne misliš ovo blago nadgornjavanje sa Hellom, to se malo zajebavam(o) (nadam se).

Link to comment

@Lrd,

 

Cak ti je i ovaj post, necu da upotrebim rec "histerican", ali svakako vise od negativne reakcije.

 

Nije moje pitanje doslo zato sto pljujes crkvu, i ja to radim kada vidim ovakve stvari, nego zato sto si napisao da bi i ti njih vrlo rado mlatio i tako dalje.

 

Cuj, "unistava umove i duse". WTF to uopste znaci? 

Link to comment

Ne, ne sme niko tako da bije ljude, a pogotovu ne pop.

 

A što "pogotovu" ne pop? Pa i pop je čovek.

 

 

Ne upadam u histerisanje berserk, samo imam nultu toleranciju prema crkvi, a društvo u Srbiji je generalno ekstremno tolerantno prema bilo čemu što radi crkva, pa deluje berserkoliko.

 

A nije ti palo na pamet da je to zato što većina društva u Srbiji prihvata tu crkvu kao svoju? Možda ti ne odgovara atmosfera u Srbiji (kao ni meni), ali to može da se promeni samo promenom sredine, ne izlivanjem besa po internetu.

 

Ja da mi baš toliko smeta, ja bih se odselio u neku zemlju u kojoj zvona ne zvone nedeljom ujutru.

Edited by JozoMujica
Link to comment

heh deco pa moze valjda neko da pizdi na pojave u ovom drustvu a da mu se ne preporucuje promena sredine. 

Link to comment

 

Cak ti je i ovaj post, necu da upotrebim rec "histerican", ali svakako vise od negativne reakcije.

 

Nije moje pitanje doslo zato sto pljujes crkvu, i ja to radim kada vidim ovakve stvari, nego zato sto si napisao da bi i ti njih vrlo rado mlatio i tako dalje.

 

Cuj, "unistava umove i duse". WTF to uopste znaci? 

 

To što ga ti vidiš kao "više od negativne reakcije" je stvar tvoje percepcije, zaista.

 

A ovo za mlaćenje je bilo malo vraćanje Heli, a malo igranje sa tom percepcijom. Recimo, bio je video snimak gde neki fudbalski trener dece šutira i bije svog igrača, pa je svima reakcija bila ga treba umlatiti što se tako ponaša. Ali, kad kažeš da bi neko mlatio popa zato što bije nekoga onda "histerisanje" "zašto tako?" i sl.

Ne tučem se zaista s popovima u pravom životu, ne boj se.

Link to comment

A što "pogotovu" ne pop? Pa i pop je čovek.

 

 

A nije ti palo na pamet da je to zato što većina društva u Srbiji prihvata tu crkvu kao svoju? Možda ti ne odgovara atmosfera u Srbiji (kao ni meni), ali to može da se promeni samo promenom sredine, ne izlivanjem besa po internetu.

 

Ja da mi baš toliko smeta, ja bih se odselio u neku zemlju u kojoj zvona ne zvone nedeljom ujutru.

 

Za prvo, ja koliko se sećam crkve, pop treba da bude duhovni vođa svog okruženja, onaj koji svojim primerom pokazuje kako treba da se živi Hristovim putem, kako da se izbegava greh, kako da se odupre iskušenjima.

 

A ovo poslednje, da ti prevedem, upravo si mi rekao da se selim ako mi se ne sviđa. Da idem iz zemlje ako mi se ne sviđa crkva. Da emigriram jer ne volim crkvu. 2015. godine.

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...