Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

vertere, pa to je neverovatno blizu savremenim kognitivnim teorijama odlučivanja, sa posebnim osvrtom na objašnjenje mehanizmom afektivne heuristike. :mellow: impresivno. ali stvar i jeste u tome što (ovo je samo moj utisak, ne više od toga) većina ljudi nema snažne stavove o nekom broju pitanja (o nekima imaju), npr. o ovome što pričamo

Link to comment

Zakon koji se jedino moze primeniti na silu nema legitimitet.

 

ja ovde ne govorim o nekakvim despotijama iz centralne Azije i idejama da se dan ponedeljak preimenuje u "majka" jer je tiraninova keva tada rodjena (mislim da je Nijazov ovo uradio :Hail: ) nego o prostoj stvari: da se ne sme u javnom prostoru pozivati na diskriminaciju. legitimitet tog zakona potice iz elementarne pristojnosti i ustava za koji smo vecinski glasali, i to puna dva dana.  ko hoce da mrzi, neka to radi u svoja 4 zida.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

 ali stvar i jeste u tome što (ovo je samo moj utisak, ne više od toga) većina ljudi nema snažne stavove o nekom broju pitanja ome što pričamo

 

plus milijun.

 

amorfna, priglupa masa koju mozes ubediti u sve sto zelis. vec vidjeno ovde onoliko puta...

Link to comment

ja mislim da je mesec u pitanju, a ne ponedeljak. 

 

Bravo, sad sam nasao, jeste. April je preimenovao u Gurbansoltan :Hail:

 

Izvinite zbog digresije :)

Edited by Грешни Василије
Link to comment

mene najvise nervira u tom diskursu verujucih to sto se nasilnicko ponasanje protivnika prajda tretira kao prirodna nepogoda.

Pa znash kako kazu - "isprovociralo ih" a oni mladi, zdravi & nervozni™...

Link to comment

da prebacim i ovde...ocekivao sam ruznu reakciju vrha SPC, ali ne bas ovakvo divljastvo i zlo, ovu najcrnju pomrcinu duse, animalnu tupost i robijasku besprizornost  - da ne govorim o laganju o "prethodnim paradama".

 

 

 

 

Ajde tzv. stav™ SPC, ajde bozji zakon(?) ajde tupost i potpuno odsustvo hriscanskog duha - ali uporedjivati homoseksualizam i pedofiliju kao dva podjednako legitimna seksualna opredeljenja, pa to mozga nije videlo.

 

Zlocinacka organizacija, jednom recju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...