Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Daj malo detaljniji opis te izlozbe, ko je organizator, gde su sve faulovi....Mozda su Culibrka angazovali kao deo struke, stvarno nemam pojma....

nije meni tu culibrk bio meta.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

 

meni je drugarica dala sasvim iscrpan izvestaj iz svete zemlje kako to izgleda kada tzv. nasi pokusavaju da crkveno-drzavnim mozgom to domisle. a ona je za pontijakove potrebe i gradjanin izraela i jevrejka i vrhunski intelektualac.

 

 

 

 

dakle ovako, pontijak je svoje potrebe za informisanjem odnosa izraelaca prema pomenutom culibrku zadovoljio ne preko jedne™ drugarice™ nego preko vrlo kompetentne osobe kada je rec o izraelu, jad vasemu i sl.. naravno da ne negiram situaciju da kod izraelaca ne vlada jednoumlje™ ali dopustimo da tvoji™ gradjani™izraela™ i jevreji™ nisu jedini gradjani izraela i jevreji koji postoje na svetu

Link to comment

Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј примио је данас, 7. августа 2014. године, у Патријаршији српској у Београду Његову Екселенцију Мајиба Фахима Поура, амбасадора Ирана у Србији, са сарадницима.

Link to comment

Efrosinija podseća da je prošle godine kaluđer SIPC, Makarije fizički napadnut i teško povređen u Sopotu i da za to niko još nije uhapšen.
- U lokalnoj policiji su nam rekli da se sumnja na sina sveštenika SPC, da su ga pozvali na saslušanje na poligraf, da se on nije pojavio i da je vrh SPC i taj slučaj zataškao - zaključuje Efrosinija.

 

Mi vezbamo s decom a SPC leci lopatama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...