Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Šta pričaš bre spori, kakva mržnja? Kakva protivrečnost? (Šta je u ovoj karikaturi "protivrečno"?)

 

Praviš se blesav, vrlo dobro znaš o čemu pričam, bio sam jasan

Link to comment

pa u koraksovoj karikaturi nije problem u figuri bika-riste (to je smesno posto s ovim kopitima izgledajo poput necastivog) vec u liku gej toreadora. ne vidim da gej zajednica bilo kome mase krpom ispred nosa ili ucestvuje u nekoj krvavoj igri. ako je neko sadisticki toreador koji muci nekoga ovde to su velikodostojnici spc.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne znam ni gde da stavim ovo. Ko i zasto gruva sajt SPC, i zasto su juce gruvali sajt GAK Narodni front...da li je moguce da to rade da bi pokrili napad na Pescanik, tj. kako bi moglo da se kaze "eto, vidite da to radi neko ko nas sve mrzi"

 

 

 

ОБАВЕШТЕЊЕ 10. Јун 2014 - 11:39

Обавештавамо Вас да је званична интернет презентација Српске Православне Цркве од суботе, 7. јуна 2014. године, под непрекидним, хакерским DDoS нападом.

Максимална брзина напада је досегла 46Gbps или око десет милиона захтева у секунди.

Да појаснимо сликовито, удар на наш сервер сразмеран је количини података нешто већој од једног DVD-а (5,7 гигабајта) сваке секунде.

Поређења ради, напади овог обима могу потпуно зачепити комплетан проток интернет провајдера.

Информативна служба СПЦ је у фебруару ове године знатно унапредила своју инфраструктуру и константно је унапређује.

Сервер и сајт СПЦ несметано функционишу.

 

Информативна служба Српске Православне Цркве
Edited by Грешни Василије
Link to comment

Možda i nije za ovaj topić, al ajd.

Samo što će mi kamenoresca pripustiti na groblje da renovira spomenik

tražilo i dobilo 2000,- rsd., šta ću

(očekivao sam neku simboličnu cifru)

 

I sad liberalno ne mogu na satanistički Iron Maiden ali neam para.

 

20fdpmw.jpg

 

 

Link to comment

??? Morao si da im plaćaš da bi kamenorezac mogao da obnovi spomenik nekoga tvog dragog? Šta se tu tačno plaća? Dozvola za menjanje spomenika koji ne pripada njima? Ulaz na groblje koje nije njihova svojina?

Link to comment

??? Morao si da im plaćaš da bi kamenorezac mogao da obnovi spomenik nekoga tvog dragog? Šta se tu tačno plaća? Dozvola za menjanje spomenika koji ne pripada njima? Ulaz na groblje koje nije njihova svojina?

 

Da stvarno, ulaz na groblje je uvek slobodan/otvoren, odeš sa majstorom i gotovo, šta tu ko ima da dozvoljava? :huh:

Link to comment

Ne znam ljudi..traženo - plaćeno.

 

Naprosto samo da majstor udje i doradi spomenik.

Niti im tražim struju, niti vodu , niti bilo šta.

Link to comment

Kako je traženo? Krenuo si na groblje sa majstorom, isprečio se lokalni prota sa rečima "Dalje nećeš moći! Plati, pa ćeš proći!"?

Link to comment

Ne, već sam nazvao svešteno lice™ odgovorno za

dotični crkveni objekat i groblje do tog objekta

i najavio dolazak sa majstorom.

 

On je pdgovorio da trebam doći kod njega u kancelariju po dozvolu

za ulazak zbog radova na grobnom mestu.

 

Ja došao, on rekao da dozvola košta 2000,-

Ja sam rekao, u redu, on napisao dozvolu/priznanicu

i to je to.

 

Nikakav račun, nikakav itaknuti cenovnik ..ništa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...