Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Objavio Dinko Gruhonjić na tviteru, nema razloga da se sumnja...

 

Bio je samouk retko disciplinovanog uma, a u redakcijama  će biti dan žalosti zbog njegovog odlaska jer je uvek bio raspoložen da razgovara i da objasni.

Link to comment

bio je vec dugo bolestan. ima neke simbolike da umre na veliki petak. tako je i de chardin umro na uskrs (nakon, sto je mesec dana ranije to izrazio kao svoju zelju).

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

možda bi poživeo još da nisu morali da ga pod stare dane dovlače na sud da daje izjavu da li se oseća nesigurno zbog toga što se našao na fašističkom spisku za odstrel. baš je juče davao izjavu, i rekao da je to "tradicija u srpskom narodu".

kažu da je umro dok je davao intervju u svom domu.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

možda bi poživeo još da nisu morali da ga pod stare dane dovlače na sud da daje izjavu da li se oseća nesigurno zbog toga što se našao na fašističkom spisku za odstrel. baš je juče davao izjavu, i rekao da je to "tradicija u srpskom narodu".

kažu da je umro dok je davao intervju u svom domu.

u bre.

Link to comment

a sto je bitno, jes da je off, da se chlan spiska za odstrel izjashnjava da li se oseca ugrozeno? ako se on ne oseca, onda nisu mislili ozbiljno? a ako se oseca, onda jesu? :unsure:

Link to comment

a sto je bitno, jes da je off, da se chlan spiska za odstrel izjashnjava da li se oseca ugrozeno? ako se on ne oseca, onda nisu mislili ozbiljno? a ako se oseca, onda jesu? :unsure:

 

subjektivni osecaj ugrozenosti je vrlo bitan za procenu ozbiljnosti pretnje, to smo naucili u jednom skorasnjem slucaju

Link to comment

subjektivni osecaj ugrozenosti je vrlo bitan za procenu ozbiljnosti pretnje, to smo naucili u jednom skorasnjem slucaju

meni to neshto besmisleno, moguce da greshim...

 

mislim, ozbiljne stvari se naguravaju u kategoriju mamice tatica me plashi <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

možda bi poživeo još da nisu morali da ga pod stare dane dovlače na sud da daje izjavu da li se oseća nesigurno zbog toga što se našao na fašističkom spisku za odstrel. baš je juče davao izjavu, i rekao da je to "tradicija u srpskom narodu".

kažu da je umro dok je davao intervju u svom domu.

potvrda, uz ogradu da niej dava intervju, nego je čekao ekipu da dodju

veliki gospodin, bila mi je čast poznavati ga

Link to comment

Kako se to udesi, mislim za Mirka Đorđevića.Živeo u Šimanovcima jednostavno, bez luksuza.Pamtim da nije imao mobilni, kako se dogovorite tako i bude...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...