Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Vojska ne služi za nacionalne interese nego striktno za lokalne, npr da dovede vodu do Užica ili očisti sneg tenkom kod Stajićeva, zato domaći modeli tenkova imaju ugrađene ralice umesto topova. Ja sam imao političkog komesara u vojsci, a vozio sam ralicu zimi po gorskom fkn kotaru jebo ga ko ga izmisli.Tako da vam je isti kurac, pop ili politički komesar. vojnik čisti sneg obrni okreni. Za ubijanje u nas su bile zadužene neke druge formacije, kako mi se čini.

Link to comment

Тема овог топика је СПЦ. Прича о ослобађању Матхаузена је пребачена на историју да се не би загубила. А ви овде наставите о СПЦ и сличним темама.

Link to comment
Роџере, колико је Хрватска имала оружја када се предао Трифуновић а колико када је Милошевић без борбе предао Крајину?
Mogli bi mi sad širit tu temu ali to nije za ovaj topik, rekao bih.
Link to comment
Na duže staze, katastrofalna pretnja za državu i poredak, jer je smrtna opasnost za republiku. Kroz nekoliko godina, stvoriće se kritična masa ljudi koji će biti zaluđeniji od Apisa i udruženja "Sloboda ili smrt" ili "Mlada Bosna", a biće jedini koji su u stanju da na efikasan i upotrebljiv način upravljaju oružjem. Pored toga, dejstva gore pomenutih slobodarskih udruženja su bila uperena protiv spoljnog neprijatelja, a ovima danas ništa ne preostaje nego da deluju introvertno. Sve u svemu, pod uticajem crkava koje uopšte ne kriju da su za monarhiju vidim itekakav potencijal za dolazak nekakve vojne hunte i/ili građanskog rata između normalnih ljudi i onih koji bi samo da organski ujedine celo srpstvo, čudeći se zašto svi ne misle isto kao i oni. Naravno, praćeno povratkom monarhije na velika zvona.Stoga, nije ni čudno što Praslin zdušno podržava ovakve nazade pojave, i što ih želi zamaskirati pod slobodom verskog ubeđenja ili ličnog izbora. On u tome vidi Božije delo, verovatno kao i muftija sandžački ili biskup đakovački (pošto se ovaj beogradski ionako ništa ne pita).
Боооориинг
Danas objavljena fotografija građanina Aleksandra Karađorđevića u društvu Žandarmerije, popularnog "KUD Reketaši"karadjordjevici-badnjak-6-670x447.jpgTo su, inače, ovi isti:Bogojavljenje-02-velika.jpgSapienti sat, Quod erat demonstrandum i ostale latinske doskočice koje bi pokazale da sam (naravno) u pravu.
Link to comment

Koliko je ova zadnja slika gadna na vise nivoa - popcrkva zeljna vlasti (oliceno u zandarmeriji) i novca (oliceno u krstaci koja moze da ubije coveka), zandarmerija koja pokazuje ko je sada batina (vojnicko drzanje mandrila krajnje desno) i od koga traze dozvolu (drzanje krsta = koga bole kurac za zakone, pucaj bato, gazi, diluj drogu, bog cuva prave srbe). Sve u svemu tesko nama.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas objavljena fotografija građanina Aleksandra Karađorđevića u društvu Žandarmerije, popularnog "KUD Reketaši"karadjordjevici-badnjak-6-670x447.jpgTo su, inače, ovi isti:Bogojavljenje-02-velika.jpgSapienti sat, Quod erat demonstrandum i ostale latinske doskočice koje bi pokazale da sam (naravno) u pravu.

 

Srbija 2014: eno i predstavnika Vojske, oruzanih snaga drzave Srbije, jedva se vidi, sitan, jadan i bedan pored zandarmerijskih bizgova.

Odnos snaga.

 

 

 

Inace, sve bez PDV-a: SPC sa sve Filaretom nastavlja sa biznisom:

Link to comment

А какви су им ово змајеви поред крста? :blink:

Nisu to zmajevi nego genetski modifikovani pas i kokoska :-)

 

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 4 weeks later...

blic

 

Ispod Hrama Svetog Save, na 1.800 kvadrata, dovršava se izgradnja crkve vizantijskog stila i isto tako impozantne kripte u kojoj će se sahranjivati patrijarsi.

445090_kripta-u-hramu-svetog-save110314r

 

valjda je lakse verovati kada se vidi nesto velelepno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...