Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

eh. ako cemo da budemo preposhteni, jasno je shta je to. al necemo sitnichariti ^_^
mene najvise zanima kako izgledaju porodicna okupljanja na kojima se pusta video kaseta sa ovim hepeningom :mellow:ponovicu da je MP40 majstor za karakterizacije takvih desavanja i steta sto nije tu.
Link to comment
da budemo posteni, ovo je blagosiljanje automobila, kako bi se vlasnik bezbedno vozio itd.
Pa i čemu je to svrha, tj zar se dobre želje vlasniku ne upućuju kroz poruke opšte svrhe /mimo avta? U stvari, nisam baš verziran, mada nekad iz zabave brojim krstiće i brojanice koje vise sa retrovizora, zapanjujuć je procenat
Link to comment
Pa i čemu je to svrha, tj zar se dobre želje vlasniku ne upućuju kroz poruke opšte svrhe /mimo avta?
Aj da te vidim da to snimis na video kasetu.
Link to comment

ihbre dabovicu. otkad mi je ponudjeno da vidim video sa porodjaja nechije zene, jako se teshko zapanjim :ph34r:ovde bi bar svi zasigruno bili temeljno odeveni ^_^

Link to comment
Ako je taj limeni božji stvor kršten, onda će imati i slavu, jel?
pa ja znam neka pravna lica čiji osnivač je sekularna država republika srbija, a čije su prostorije isto tako okađene i sad imaju slavu -_-ako može to, može vala i opel.
Link to comment
pa ja znam neka pravna lica čiji osnivač je sekularna država republika srbija, a čije su prostorije isto tako okađene i sad imaju slavu -_-ako može to, može vala i opel.
Реч "секуларно" или "секуларна" се не спомиње у Уставу Републике Србије. Спомиње се световна држава, одвојеност од Цркве и световност. Ти оно беше правник а ви оно као обраћате пажњу на детаље, речи итд? :kralj:http://www.srbija.gov.rs/cinjenice_o_srbiji/ustav_odredbe.php?id=101Једно питање за тебе, Град Београд има славу (премда пар векова дуже од него што је Србија световна република), да ли Граду Београду, као подређеној власти световној Републици Србији, треба забранити да слави славу, одузети му је и принети је као жртву на олтару св. Кристофера Никотиноточивог?Док гаг не одговори хтео бих да пожелим свим Београђанима славу! :ss1:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...