Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

@Bakemono+1Nadam se porastu i Wiccan kulta, ribe su u njih strava.
Ja odavno pričam da nam treba više sekti umesto ove jedne.
Link to comment
Raduje me ovaj bukake po crkvi sa sviju strana. Daće bog da postanemo kao Česi.
Srbi i jesu takvi, tj. nereligiozni. Crkva je kod nas oduvek bila institucija posvecena nacionalizmu, a ne religiji.
Link to comment
Srbi i jesu takvi, tj. nereligiozni. Crkva je kod nas oduvek bila institucija posvecena nacionalizmu, a ne religiji.
srbi su kvazireligiozni.vazna je forma, jebo sustinu.
Link to comment
srbi su kvazireligiozni.vazna je forma, jebo sustinu.
Tačno tako :) Bolje da propadne selo nego u selu običaj. Kao i drugde uostalom - bitno da svi pišu ćirilicom, nema veze što ogromna većina ne zna da napiše dve smislene rečenice. Edited by Time Crisis
Link to comment

Srbi nisu dovoljno religiozni, istinski religiozni. Bezbožništvo nas je i dovelo u ova bespuća u kojima sada obitavamo, tumarajući u krhotinama morala, okruženi besmislom i lažima.

Link to comment

Ko si ti da mi kažeš da ne poštujem dovoljno Svaroga, Jarovita, Svetovida i Peruna?

Edited by Filipenko
Link to comment
Ko si ti da mi kažeš da ne poštujem dovoljno Svaroga, Jarovita, Svetovida i Peruna?
što se ljutiš ako je nebitno
Link to comment

Nebitno mi je što ti veruješ u lažnog Boga, ali je bitno ako impliciraš da je pobeda miljenika Jarovita zapravo donela u Srbiju nekakvo bezbožništvo :mad:

Link to comment

E pa istinska religioznost (ono sto tebi ocito nedostaje nego samo poziras) podrazumeva uzdrzavanje od bluda, u ovom slucaju rukobluda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...