Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Uh uh uh dok se na sve strane maše dosijeima, javno objavljuju rezultati prisluškivanja telefona i svima se preti da će se otkriti svašta (na primer, dr Nebojša Čović novinaru Vladanu Tegeltiji i treneru KK Partizan Dušku Vujoševiću), niko se ne potresa, a sada je odjednom toliko strašno...Kamo sreće da svi dosijei postanu dostupni svima na uvid, i da se više prekine sa tim sakrosentisanjem službinih bezveznih papira, kad već ne radi služba u korist naroda već za lične ćefove, svoje i tuđe.
naravno da bi trebalo da UDBA otvori sve svoje arhive, ali ovo je upravo suprotno od toga, selektivna zloupotreba tih arhiva za neke lične i klanovske obračune.
Link to comment
Ne kontam. Ako je odgovor meni, naravno da bi trebalo da UDBA otvori sve svoje arhive, ali ovo je upravo suprotno od toga, selektivna zloupotreba tih arhiva za neke lične i klanovske obračune.
Vrlo opasna praksa. ''Bivši'' radikali su se dokopali dosijea pa ih sad selektivno upotrebljavaju u dnevnopolitičkim obračunima. Prvorazredni skandal. Da ne bude zabune, ja sam za otvaranje arhiva, ali ovo je čisto krivično delo. Edited by slow
Link to comment

Ko se seća šešeljevog laufera zna o kakvoj kuhinji je reč. problem je što mediji počinju da liče na šešeljeve proglase. Ciljevi su različiti ali metode ostaju iste.

Edited by slow
Link to comment

Dosijei su kao riznica znanja ukrstena sa izvorom (politicke) mladosti, ko ih docepa postaje polu-bog, bar na kratko.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Danas Kačavenda, sutra Filaret

EKSKLUZIVNO "Blic" otkriva tajni dosije vladike Filareta: Kome je davao novacEpiskop mileševski Filaret jedan je od glavnih finansijera i savetnika pokreta Dveri, a zahvaljujući svojim kontaktima povezao je taj pokret sa Srpskom bankom kako bi im omogućio novac za izbore održane maja 2012. godine, piše u tajnom dosijeu koji su o vladiki Filaretu poslednjih godina vodile srpske bezbednosne službe. "Blic" danas u štampanom izdanju ekskluzivno donosi najupečatljivije detalje iz dosijea. U današnjem štampanom izdanju "Blica" možete saznati i:
  • Šta je vladika Filaret savetovao funkcioneru Dveri Bošku Obradoviću da stavi u proglas uoči parlamentarnih izbora
  • O zloupotrebama u humanitarnoj organizaciji "Čovekoljublje"
  • Koga je sve hteo da odlikuje Ordenom Svetog Save
  • O vezama s ljudima iz kriminalnog miljea
  • Zašto je tek iz trećeg puta izabran za episkopa Mileševske eparhije

neka se spremi Pahomije, a posle ko zna...
Link to comment

Ovo je već potpuno odvratno. Želim Blicu da zaglavi sa nekom ozbiljnom parnicom zbog ovakvih stvari.INače sam pročitao današnji tekst o Kaču. Ništa, budalaštine, apsolutno ništa konkretno.

Link to comment

Pa ako stvarno pokrenu priču o finansiranju Dveri, to bi moglo da bude zanimljivo. Ali slutim gomilu nepotkrepljenih rekla-kazala. Mislim pazi ovo: šta je Filaret pre izbora rek'o Bošku. Koga boli ona stvar (kurac).

Edited by Syme
Link to comment

Nisu se nameracili piratska partija i beli listici sigurno. Syme je u pravu, ovo je teska odvratnost, smrdi na udbasko unistavanje odredjene osobe, sve kroz neovisne medije. Zaista nesto sto bi trebalo da je daleko iza nas.

Link to comment
Nisu se nameracili piratska partija i beli listici sigurno. Syme je u pravu, ovo je teska odvratnost, smrdi na udbasko unistavanje odredjene osobe, sve kroz neovisne medije. Zaista nesto sto bi trebalo da je daleko iza nas.
Nekom smrdi, nekom miriše. :happy: U ovom slučaju, imamo više njih. Dobro je da neko konačno zvekne malo negativnog publiciteta ološu koji se namnožio & obožio u SPC. Naravno da to niko neće uraditi iz čiste hristoljubivosti, jebiga.
Link to comment

Evo, sad sa bio na šišanju, pa sam preliistao Blic dok sam čekao. Kao što sam i mislio, bezvredno đubre. FIlaret rek'o Bošku da sastave proglas u kome će da kažu da ih SPC podržava. Pa šta. Pored toga, imao sukobe s nekim drugim likovima koji ga optuživali dza zloupotrebu sredstava u "Čovekoljublju". I šta je bilo s tim? Ništa.Bezvredno puštanje buva u cilju unutarcrkvenog obračuna, methinks.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...