Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Nema sta da se glasa, bas to se ovim izbeglo. Usvojili su ostavku od prosle godine i cao djaci.Pahomije nije clan Sinoda, nista se ne pita o ovome.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Sklon sam da se složim s Dabovićem nakon ovog smenjivanja. Skinuli su ga, kraj. nisu morali ni da potežu Big guns. Mislim da nećemo videti nikakav proces (možda je to bio i jedan od uslova pod kojim je prihvatio smenu).Slutim da smo videli samo ove "nekrivične" prestupe upravo zato da bi se vladiki ostavilo dovoljno prostora da sam odstupi.

Link to comment

Pa ne vidim šta je to skandalozno u ovim snimcima (koji su uzgred već bili transkribovani negde, čitao sam to već ovih dana u štampi). Potpuno je nejasno o čemu se radi.

Link to comment

Svasta pa bludni razgovor napisano ti je. Najjednostavnije metode specijalnog rata. Ne moras da imas nista dovoljno je da imas kanal i pricas da imas nesto, Mastoviti ce da projektuju neke svoje bludne misli ostalim ce da se popenjes na glavu i usled psi'ickog pritiska svime i svacim ce pristati na sve samo da se bar taj pritisak skine sa nejakih pleca.

Link to comment
Aha bole me qrc. Samo ce ovi sto sad svrsavaju nad njim preksutra vec kukati kako im zivot upropastavaju razne Sluzbe. Dosadno i jadno.
Mislim da si pobrkao stvari; Kačavenda je upropastio živote tih dečaka i nema potrebe da ih osuđuješ ako se sutra istripuju da ih je neko drugi iskoristio. Sve u svemu, primećujem nedostatak empatije.
Link to comment
ako smem da primetim, ovaj bludni razgovor se jednako odnosi na filipenka ili zverillu koliko i na kacavendu
Samo da demantujem da koristim zverillu za svoje seksualne porive.
Link to comment

Samo da primetim brzinu kojom umire Kačavendintm topik.Meni je to genijalno. Da sutra DžongBong stvarno pošalje raketle na Njujork, ili uslikaju kako rođeni brat firca Putina u klonji, teme bi trajale ciglo dve sedmice, sve sa standardnim trolovanjem do iznemoglosti. Ne mislim ništa loše o toj brzini, samo primećujem moderna vremena: papa abdicira, niko se i ne trza. A nekad je ova zemlja htela da eksplodira zbog polemike Kiš-Jeremić. Jebote, to je bilo pre samo 25 godina. Mi nismo ni svesni kolika se promena zapravo desila u nama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...