Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

i dalje se ne slazem :) i najgrdji homofob na svetu ima pravo da bude licemer i da njegova intima ne bude predmet razvlačenja. ne volim nikakve udbaske poslove, ne volim ucene i tajne snimke.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Jbg, Vasudevo, pa naša država je sva u tome.Sinoć sam sedela sa našim jednim povisokim diplomatom koji je demisionirao 1991 i koji se više nije vraćao u zemlju. Nas su ceo 20. vek jebavale staljinističke strukture, tako da kao društvo, mučenici nismo ni imali šanse.

Link to comment
Jbg, Vasudevo, pa naša država je sva u tome.Sinoć sam sedela sa našim jednim povisokim diplomatom koji je demisionirao 1991 i koji se više nije vraćao u zemlju. Nas su ceo 20. vek jebavale staljinističke strukture, tako da kao društvo, mučenici nismo ni imali šanse.
pa to je to. juce roknu Djindjica, danas ucenjuju vladike, sutra mogu i po mene da dodju ako im se ucinim nesto sumnjivim. pusti ti to.
Link to comment
i dalje se ne slazem :) i najgrdji homofob na svetu ima pravo da bude licemer i da njegova intima ne bude predmet razvlačenja. ne volim nikakve udbaske poslove, ne volim ucene i tajne snimke.
Ne kažem da sve to ne stoji, samo mislim da kad odvagamo, preteže drugi tas.
Link to comment
ali vaso ovo je empowered hate-mongering homofob.
cenis da su bezbednosne strukture zato naredile da se pusti ovaj snimak, kako bi se izvrglo ruglu licemerje vladike?meni su stavovi SPC nebitni u ovoj prici. zanima me postovanje zakona. zakoni stite privatnost ljudi, pa cak i hate mongering homofoba.
Link to comment

Zato što Strukture imaju dijaboličan smisao za humor. Prvo su ga poterali da kenja protiv pedera, onda su ga navukli da postane jedan.

Link to comment

et vasanaravno da ne cenim da je to razlog. i naravno da mi nije simpaticno to sto oni to mogu da urade. ali oni to ocito mogu - i to rade. razumem sta kazes oko zakonskog/ljudskog minimuma, samo, opet podvlacim - da ne mislim da je Kacavenda obican covek poput mene i tebe. stoga, meni je ovo who lives by the sword - dies by the sword situacija sto se tice SPC i drago mi je da se desila zato sto razjasnjava stvari i podseca nas na poredak stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...