Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Овај снимак је намјењен за оне који унапријед желе да вјерују да је ово Владика Качавенда. Овдје се може видјети један набилдани момак на врло лошем снимку, а овај са брадом је могао бити било ко, ко мало личи на Владику. Ко вјерује у ово, нека одмах пређе у неку другу вјеру која није хришћанска, или нека и даље остане неутрални атеиста. Ово је лоша монтажа, коју би свако дијете од 10 година боље монтирало и нашло "глумце" да буду више увјерљиви. "Село гори а баба се чешља", ово нам је набирнији економско национални интерес у овим гладним годинама. Ми у већини све змано о тужим животима, само смо у већини јако лоши у послу којим се бавимо а добар дио ништа не ради, само му остаје Богохули и џабаљебари.
Link to comment
Zanimljivo, kad ja nešto slično kažem za društva koja žive po islamskim pravilima, a koja se ne razlikuju baš mnogo što se seksualnih sloboda tiče, zalepi mi se etiketa da sam rasista, hejter i šta sve ne...
govorim o pripadnicima klera, a ne o drustvima u celini, i uopste ne pricam o seksualnim slobodama nego o duhovnoj obuci svestenstva.
Link to comment

a sa treće strane u slučaju da ono i jeste maloletnik, sud ne bi mogao ništa sa snimkom pošto je načinjen nelegalno. Doduše, ako ga je snimila BIA ili već neko drugi po nagovoru kako je govorio onaj njegov jeromonah, to bi bila druga stvarU stvari sve to i nije baš loš scenario za crkvu. Moraju da ga penzionišu, ne mora u zatvor... nekad je bitnije iskoristiti manjkavosti sistema. Dovoljno da im nanesu štetu, nedovoljno da bude potpuna katastrofa

Edited by Kelt
Link to comment
Mlade pravoslavke otkrivaju čari protestantizma.
meni je ovo dosledno pravoslavni stav. i uopste, mene ovo vise ne zabavlja. ovo nije maloletnik, to je gotovo izvesno. sta onda ostaje, homofobna hajka u reziji sluzbi. ljubio klinca, pa sta, covek je. time nije prekrsio nijedan zakon. zasto Blic nije bio ovako revnostan kada je vladika rusio kuce proteranih Bosnjaka kako bi sirio svoj vladcanski dvor?disclaimer: mrtav sam ozbiljan. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ma razumem - ovo je prosto public shaming u cilju ućutkivanja SPC, to je sada sasvim jasno.Ali - Kačavenda nije političar, guverner narodne banke, ili nešto slično (u kom slučaju bi to bila samo njegova stvar). On je vladika crkve čiji istaknuti velikodostojnici za ovakve stvari prete sečenjem i bacanjem u vatru. To je sasvim drugačija stvar.Na stranu što je ovo the Kačavenda, kojeg treba svim sredstvima dikreditovati. A zašto ovaj snimak nije mnogo skandalozniji od ljubakanja sa nekim momcima, druga je tema:

Link to comment

Pa ne mislim na laži i klevete, ali obelodanjivanje verodostojnog snimka (a meni se ovaj čini sasvim verodostojnim i nemam ozbiljnih sumnji da je ovo Kač) svakako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...