Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Papa je direktan naslednik Svetog Petra, a Peru je direktno Isus postavio da vodi Crkvu. Ne znam sta tu nije jasno.
Postavio ga je da vodi Crkvu, a ne da bude Bozji wireless tether.
Link to comment
Necu te ispraviti, to je bas tako, mada se Vasilije zamonasio sa 19 godina pa je celog zivota nezenja ( :naughty: ).Takodje, u SPC nema ispiranja mozga celibatom kao kod zapadnih jeretika, niti postoji ta nezdrava sublimacija seksualne tenzije koja vodi do pedofiije. Ovo je jednostavno raskalasnost, bogato pa besno.
Zanimljivo, kad ja nešto slično kažem za društva koja žive po islamskim pravilima, a koja se ne razlikuju baš mnogo što se seksualnih sloboda tiče, zalepi mi se etiketa da sam rasista, hejter i šta sve ne...
Link to comment

Koja ste vi gomila neotesanih neznalica ne baratate sa osnovnim pojmovima. Rimokatolici aka papizam posle velike shizme jesu izvori mnogobrojnih jeresi prema ortodoksnim (onim sto bi vasilija odavno konjima na repove) dok oni ortodoksne drze za shizmatike.

Link to comment
Zanimljivo, kad ja nešto slično kažem za društva koja žive po islamskim pravilima, a koja se ne razlikuju baš mnogo što se seksualnih sloboda tiče, zalepi mi se etiketa da sam rasista, hejter i šta sve ne...
Postoji ceo korpus desnicara koji misle da su mladi nedojebani muslimanski mladici izvor svih pretnjim po tome bi situacija u Kini odavno trebala da eksplodira zbog nesklada broja muskaraca i dostupnih zena.
Link to comment
Yep :)
E si ti druze Pajo gledao film o "hipotezi" da je Jeshua u stvari bio budista pod imenom Isa, i da je umro negde u Indiji sa 80-tak godina? Ima na jutjubu. (Ne pominjem to zato sto mislim da je to bas bilo tako, nego samo da skrenem 1 paznju na masivne nejasnoce kojih je buljuk u tom 1. veku nase ere, i onih par sto su sledili iza... na sve strane sveta).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...