Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

pitam se da li je proces liberalizacije, paralelno sa spc, otpoceo i u nekim svetovnim udruzenjima,i hoce li uskoro biti analiziranja veselih uradaka i u sava centru ili vec gde se sastaje glavni odbor spsa...06e71dbe30cd470fadb1e81.png
U čemu je fora? Zašto bi se Dačić i Bajatović slikali sa Kačavendinim ljubavnikom?
Link to comment
u blicu piše da sinod za ovo zna još od novembra... znam da se stvari u crkvi pomeraju brzinom letargičnog lenjivca, ali opet zašto tek sada... možda je zgodan način da ih ućutkaju oko Kosova, u smislu ako znamo ovo o Kačavendi i spremni smo da ga pustimo niz vodu, zamislite šta bi moglo da se desi ostalima
znam, ali! kratkorochno i dugorochno, ovo je svinjarija. da li se jednoj ustanovi koja pretenduje na to neshto na shta oni pretenduju (da mogu da kenjaju svakom za sve, ako cemo najjednostavnije :lolol:) isplati da ne istera ovo pitanje na chistinu, razredi redove itakoto? isplati se kao i katarini rebrachi da sad proba da skupi neku kintu za neki kancer, ako cemo da ostanemo na nvo terenu...
Link to comment
kako mu je političar iz SNS nudio seks
Pravda za SPS!edit:
Dejan ne bi da se vraća na tu epizodu, jer je svom dedi Kačavendi već napravio dovoljno problema
:D Edited by Далибор
Link to comment

btw mislim da je ovo o rodbinskoj vezi sa dedom™ opovrgnuto, al mrzi me da kopam...psnasao! :D

- Bio sam specijalan gost kod episkopa zvorničko-tuzlanskog Vasilija 13. januara ove godine na Bijeljinskom dvoru. Pored ostalih sveštenih lica i episkopa, ja sam bio jedini pozvan iz Srbije - priča Nestorović i dodaje da mu je vladika Vasilije (Kačavenda) dalji rod.- Nije mi blizak rod, ali jeste moj ujka! Počastvovan sam što sam imao priliku da s njim na predivnom dvoru u Bijeljini provedem srpsku Novu godinu. Tamo sam otišao kako bih podržao duhovnog vođu srpskog naroda sa one strane Drine. On je moj duhovnik i želim da mu pružim moralnu podršku sada kada se nalazi pred jednom od najvećih životnih odluka - ispričao je Nestorović.
ujka, deda, dalji rod, dresi kesu i cascava ga s 50k za studijska putovanja... e to je rodbina!bonus:
“Zahvalan sam vladici Kačavendi, mom velikom prijatelju i humanisti, čoveku sa izrazitim osećajem za umetnost i neviđenim ukusom za lepo. On je prepoznao moj talenat. Vladika Vasilije je moj ponos, sigurnost, a ne samo dobročinitelj. On je toliko moćan da taj novac koji mi je dao za njega ne predstavlja mnogo”, tvrdio je za medije Dejan.
Dečko i poznati novinar Nenad Hervatin nebi bio ključna figura da nije u emisiji RED CARPET dao prostor Nestroroviću koji se opozvao da je prijatelj ministra policije Srbije Ivice Dačića te nabrajao da će objaviti knjigu u kojoj će razotkriti sve homoseksualce koji vode dvostruki život. Odabrao je prvog Patrijarha Irineja za kojeg je javno preko emisije prozvao da ima privanti život koji treba razotkriti. Kada ga je glavni urednik portala upitao kada će objaviti sve što ima o patrijarhu, izjavio je da mu je Patrijarh platio šutnju.
http://www.udarno.co...tari-patrijarha
Link to comment
:puke:
kad nešto lekara natera na gag reflex znaš da ne treba da otvaraš link :lolol:-
- Nije mi blizak rod, ali jeste moj ujka!
Edited by Joshua
Link to comment

потентни владика с лакоћом разара сфинктере 4 здрава младића, то се зове крепкост.

Link to comment

или, што би рекао Донатјен Алфонс Франсоа, ходочастио је немислосрдно њихове задње храмове.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...