Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Čitam ove komentare da je sveštenički posao lak, da su im velike plate, da im je život ugodan itd. pa se pitam: hej, ljudi, ako vi sve to znate, pa što se niste upisali na Bogoslovski fakultet, pa da i vama bude tako lepo, a ne da kukumavčite i ogovarate kao babe na pijaci?
Ne primaju ateiste!
Link to comment
a mi treba da gledamo u pasulj da li je to njegovo originalno delo ili podmenuti mucak ?
pa moras posumnjati zbog razlicitog fonta kao i diskursa & sustine izjave koji ne lice na KL-a
Link to comment
pa moras posumnjati zbog razlicitog fonta kao i diskursa & sustine izjave koji ne lice na KL-a
ne moram ja nista posumnjati, niti imam vremena i volje da se igram rebusa, ima ovde na raspolaganju dosta alata da naznaci da je citat - citat
Link to comment
možda zato što nismo prevaranti koji bi da zaradjuju na tudjem sujeverju?
Kakva prevara? Ulazak u crkvu se ne naplaćuje koliko znam, može svako da ode i da ga ne košta ništa. A ne mora ni da ide ako neće, niko ga ne tera.
Link to comment
Kakva prevara? Ulazak u crkvu se ne naplaćuje koliko znam, može svako da ode i da ga ne košta ništa. A ne mora ni da ide ako neće, niko ga ne tera.
Jel i ovo neki copy/paste iz blica, da se ne lozim dzabe? Ili se nesto duhovito osecas danas...
Link to comment

na ovo nisam primetio zgrazavanje i intervenciju crkve, kao kad je bila "skaradna" izlozbaAca+Lukas+-+Stil+Zivota+(2012).jpgmozda zato sto se deli dzabe narodu602449_369690189789299_1302589291_n.jpg

Edited by garoviks
Link to comment
u čemu je caka? ja ne razumem al možda neko može da objasni, koja je njihova uloga u vojsci? (il je to tako svuda u svetu™?)
Da ukazuju Klingeru da njegovo ponašanje ne priliči vojniku, da je to greh i da ga upute na pravi put. -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...