Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

:blink: Bagra koja se bogati na uterivanju straha praznovernim ljudima se osetila uvredjenom. Podavili se sa penzijama koje je mafija na vlasti odlucila da mi ima da im placamo.Napalm i za njih i za celu ovu umobolnu zemlju.
Link to comment
:blink: Bagra koja se bogati na uterivanju straha praznovernim ljudima se osetila uvredjenom. Podavili se sa penzijama koje je mafija na vlasti odlucila da mi ima da im placamo.Napalm i za njih i za celu ovu umobolnu zemlju.
Sta ti je sad i Bocvana kriva?
Link to comment

Blagočestivi u prepodobni vladika da ima malo više vlasti u rukama ne bi mu trebalo dugo da od Srbije napravio Srbadijsku Arabiju part 2...Kada sam bio mlad i neobavešten pitao sam se šta li su crvenima toliko smetali mantijaši, ali ova ekipa je zajebala fariseje za klasu.

Link to comment

e, niste vi videli kako se po Varšavi šetkaju sveštenici sa akten tašnama i raspeća na svakoj raskrsnici... samo još malo pa će i ovde tako da se raspištolje, za par godina će da drže jutranju molitvu na fakultetima

Link to comment
zeka je čankov soldat, srediće debeli već nešto.
Čekaj, zar nije debeli tadijev koalicioni partner - ono, trebali ste u startu da sredite?
Link to comment

S pravosudja...

U vezi Petakova i 100 dana zatvora
"U usmenom obrazloženju presude kojom je Petakov oglašen krivim bez ijednog izvedenog dokaza, osim saslušanja okrivljenog Petakova koje je pogrešno uneto u zapisnik, sudija Bošnjak je između ostalog rekao da se crkveni velikodostojnici ne smeju vređati jer “crkva nije institucija nego nešto mnogo više od toga”, da je Petakov uvredio “besprekornu ličnost” episkopa Irineja, ne samo episkopa Irineja, nego i sve hrišćane, ali i sudiju lično kao kršteno lice. Sudija Bošnjak takođe smatra u usmenom obrazloženju da ovakva uvreda nije zabeležena protiv crkve ni u vreme najstrašnijeg komunizma i to je uzeo kao posebno otežavajuću okolnost."
meni je ovo za :ph34r:, voleo bih da neko od pravnika iskomentariše ovakvo obrazloženje
Link to comment
Čekaj, zar nije debeli tadijev koalicioni partner - ono, trebali ste u startu da sredite?
da sam sklon teorijama zavere, rekao bih da je debeli poslednjih godina naučio da koristi štap ;) pa će pomoću žvake: "svi znamo da sinod finasira dveri, a sada uvodi i verbalni delikt i to na dan pobede u WWII, izađite na drugi krug izbora da sahranimo dverofašizam i rastamničimo zatočenog antifašistu koji je svojevremeno šibao s nacionalnim strojem, a koji je ova vlada rasturila, bla, truć..." lagano isterati apstinentariju u drugi krug, ko ovce na ledinu. ;)
Link to comment
da sam sklon teorijama zavere, rekao bih da je debeli poslednjih godina naučio da koristi štap ;) pa će pomoću žvake: "svi znamo da sinod finasira dveri, a sada uvodi i verbalni delikt i to na dan pobede u WWII, izađite na drugi krug izbora da sahranimo dverofašizam i rastamničimo zatočenog antifašistu koji je svojevremeno šibao s nacionalnim strojem, a koji je ova vlada rasturila, bla, truć..." lagano isterati apstinentariju u drugi krug, ko ovce na ledinu. ;)
Kapiram, ipak ste sredili ;) Vredi podržati debelog taman i zbog 'jednog od jahača' koji je besprekorno odigrao svoju naci ulogu.. Čisto da malo smanji doživljaj.
Link to comment

"Ово је сада једино место где свештеници могу да се друже, упознају, размењују искуства":Братски састанак - форум православног свештенства!Mmmm razmena iskustva!Edit: sjajan je odmah prvi luzerski komentar:"Da li cemo mi parohijani moci makar da citamo sta se pise?" :lol:

Edited by Buck Naked
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...