Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Ma nek rade sta oce, ja nisam ni nji'ov ni nj'iov - ne bi bio ni clan organizacije sa imenom "Ivo Lola Ribar" (ili nesto slicno) niti clan organizacije pod imenom "SPC".Samo mi smesno. :D

Link to comment
Ma samo je ista sala. Na kolarcu govore i kurta i murta.
Nisi me razumeo, zato i pitam ko je organizator tog Brain Absence Weeka. Nisam podrazumevao da je to Kolarac, tj. ne znam ko je. Mislio sam da Kelt zna, posto se tamo motao. Stavise, mislim da neko kao Kelt treba da im posalje 1 priopcenje, u zvanicnom vidu, kao dr Kelt.
Link to comment
Nisi me razumeo, zato i pitam ko je organizator tog Brain Absence Weeka. Nisam podrazumevao da je to Kolarac, tj. ne znam ko je. Mislio sam da Kelt zna, posto se tamo motao. Stavise, mislim da neko kao Kelt treba da im posalje 1 priopcenje, u zvanicnom vidu, kao dr Kelt.
mi se nesto ne razumemo i dalje laugh.gif predavanje nije u sklopu mozdanog tjedna, samo se sticajem okolnosti odrzava na Kolarcu u bliskom terminu, a Keltu je zao sto se plemenita hala koristi za promociju varvarstva.
Link to comment

Ne znam zaista sta te zbunjuje u pitanju ko je organizator tog mozdanog skupa? Svaki skup, valjda, ima nekog organizatora. Taj je pozvao ove nadrinaucnike tamo gde im nije mesto, pa bi verovatno trebalo time da se neko zabavi.

Link to comment
Ne znam zaista sta te zbunjuje u pitanju ko je organizator tog mozdanog skupa? Svaki skup, valjda, ima nekog organizatora. Taj je pozvao ove nadrinaucnike tamo gde im nije mesto, pa bi verovatno trebalo time da se neko zabavi.
pa nije ih pozvao smile.gif to pokusavam da ti kazem, nemaju ta dva dogadjaja nikakve veze, samo su mracnjaci bukirali salu na Kolarcu posle ovihjedan od organizatora je Centar za promociju nauke, evo programa, nema nikakvih popova i gluposti
Link to comment
Nisi me razumeo, zato i pitam ko je organizator tog Brain Absence Weeka. Nisam podrazumevao da je to Kolarac, tj. ne znam ko je. Mislio sam da Kelt zna, posto se tamo motao. Stavise, mislim da neko kao Kelt treba da im posalje 1 priopcenje, u zvanicnom vidu, kao dr Kelt.
edit: Vasa shvatioNe, ne, to je posle BAW, samo u istoj sali. Samo hoću da kažem da mi je suludo da u istoj nedelji Kolarac ima nešto što je zasnovano na nauci, a sledeće nedelje nešto što to potpuno negira. Evangelistička crkva u Berlinu me zvala na debatu o kvalitetu nege bolesnika, a ovi zovu na debatu "otac se kurvao, dete dobilo tumor na mozgu". Mislim.. :mellow:Hoću reći, nije problem u Crkvi per se, nego u stremljenjima koje naša ima. Poslednji put kada su uradili nešto smisleno za bolesne je bilo u doba Nemanjića, a sad leče teranjem ala i bauka. bljuv. Edited by Kelt
Link to comment
edit: Vasa shvatioNe, ne, to je posle BAW, samo u istoj sali. Samo hoću da kažem da mi je suludo da u istoj nedelji Kolarac ima nešto što je zasnovano na nauci, a sledeće nedelje nešto što to potpuno negira. Evangelistička crkva u Berlinu me zvala na debatu o kvalitetu nege bolesnika, a ovi zovu na debatu "otac se kurvao, dete dobilo tumor na mozgu". Mislim.. :mellow:Hoću reći, nije problem u Crkvi per se, nego u stremljenjima koje naša ima. Poslednji put kada su uradili nešto smisleno za bolesne je bilo u doba Nemanjića, a sad leče teranjem ala i bauka. bljuv.
a poslednja pricest lekarskim greskama?
Link to comment
Ma nek rade sta oce, ja nisam ni nji'ov ni nj'iov - ne bi bio ni clan organizacije sa imenom "Ivo Lola Ribar" (ili nesto slicno) niti clan organizacije pod imenom "SPC".Samo mi smesno. :D
Hm, šta je sad to falilo Ivi Loli Ribaru?Kad je on stigao da ukalja svoje ime kad je poginuo u ratu?
Link to comment
Hm, šta je sad to falilo Ivi Loli Ribaru?Kad je on stigao da ukalja svoje ime kad je poginuo u ratu?
Prevelik fokus na ratna desavanja, rezultat sveprisutne c vs. p diskusije.Elem, na ratnu ulogu 1 Ive Lole Ribara nemam primjedbi.Covek je bio predratni komunista, clan KPJ od 30ih godina i pred rat vodja SKOJa, tako da je za mene dovoljno "ukaljan" da ne bi zeleo da budem deo neke organizacije po njemu imenovane. Ne volim komuniste. Iznosim dakle licne preferencije, nisam rekao da je covek zlocinac ili tako nesto.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Izgleda da je trećem Rimu i SPC postala previše mondijalistička...BUMPED!

četvrtak, 29. mar 2012, 07:30 -> 12:06Sofija pre Beograda!Mimo redosleda koji važi među pravoslavnim crkvama, moskovski patrijarh Kiril posetiće Bugarsku u aprilu pre Srbije. Ruski patrijarh bi, prema redosledu, trebalo da poseti Jerusalim i Beograd, potom Bukurešt, a tek nakon toga Sofiju.Moskovski patrijarh Kiril posetiće Bugarsku 28. i 29. aprila. Reč je o takozvanoj "mirnoj" poseti koju obavlja svaki novi patrijarh drugim pomesnim crkvama po njihovom redosledu (diptihu), prenosi Verska informativna agencija.
Link to comment

Trecem Rimu se ne dopada mnogo sto drugi Rim i SPC nesto mnogo pricaju sa Prvim Rimom, pa jos hoce u nekom Nisu da organizuju 2013. neki skup prvorimljana sa drugotrecorimljanima i ostalima. Treci Rim bi da bude jedina adresa na koju se obraca Prvi Rim kada su katolicko-pravoslavni odnosi u pitanju.

Link to comment
Prevelik fokus na ratna desavanja, rezultat sveprisutne c vs. p diskusije.Elem, na ratnu ulogu 1 Ive Lole Ribara nemam primjedbi.Covek je bio predratni komunista, clan KPJ od 30ih godina i pred rat vodja SKOJa, tako da je za mene dovoljno "ukaljan" da ne bi zeleo da budem deo neke organizacije po njemu imenovane. Ne volim komuniste. Iznosim dakle licne preferencije, nisam rekao da je covek zlocinac ili tako nesto.
Ta informacija se traži. Zahvaljujem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...