Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

bacili su se u promociju samo tako, turistička agencija je danas pravila akademiju. Naravno, prenosio RTS.

Na svečanoj akademiji, koja je organizovana 20 put, o životu Svetog Simeona govorio je vladika remezijanski Andrej.U muzičkom delu učestvovali su hor AKUD "Ivo Lola Ribar" sa dirigentom Milovanom Pančićem i solistima Jasminom Stepić i Markom Pantelićem, dok je tekstove govorio dramski umetnik Vladan Vučelić.Svečanu akademiju organizovala je Agencija Srpske pravoslavne crkve "Dobročinstvo".
Link to comment
dabovicu, fanulin ucenice, sta je darohranilica???? i zasto kosta 450 evra???
u darohranilici (od hraniti, sto znaci cuvati) cuvaju se sveti ili osveceni darovi - telo i krv Gospodnja. a ne bih znao za cenu :lol:
Дабовићу, слушао си предавања Фануле Папазоглу? :Hail:
kamo lepe srece. ne nego sam je pazljivo i lepo citao i jednom prilikom se pohvalio time na ovom forumu, sto je posle zahvaljujuci Kojotu pretvoreno u soundbite posvecen cuvenim neredima kod Beske. od tada me zezaju za Fanulu. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sada je nedelja mozga (brain awarness week) pa sam se švrćkao po Kolarcu i vidim da će, kada se završi BAW, biti i predavanje "da li deca ispaštaju zbog grehova roditelja" :mellow: "владика јегарски Порфирије, др Владета Јеротић и др Бојана Рудић".Već sam video da im u nekom od njihovih udžbenika piše kako se određeni tip bolesti povezuje sa određenim grehom, posebno mentalne i raznorazne nasledne bolesti, a mogu da mislim na šta će da liči tek predavanje.Skandalozno mi je da na istom mestu gde o bolestima i lečenju govore eksperti mogu da se nađu ovakve gluposti. Prosto mi je žao što niko od njih nije došao na predavanje o epilepsiji da objasne prisutnima svoje viđenje...

Link to comment
bacili su se u promociju samo tako, turistička agencija je danas pravila akademiju. Naravno, prenosio RTS.
Hor "Ivo Lola Ribar" peva na crkvenoj manifestaciji. Totalni hit.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...