Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Pa jebeš red i pristojnost kada imaš jednog opakog licimura, koji se ne libi da pozove i ambasadore na skup koji nije on organizovao. A ti se zapitaj zašto ih je zvao.
a ja se pitam sto spc nije zvala ambasadora izraela na skup koji je organizovala.+ kad se vec crkva na papiru zalaze za prastanje (greha i slabosti), sto ne oprosti licimuru sto je licimur.but that's just me.
Link to comment
wtf
Pa sigurno da SPC ne bi dobila prilog na vestima zato što su postupili onako kako red nalaže. Ovako su barem ukazali na njegovo licemerstvo. Edited by dux
Link to comment
a ja se pitam sto spc nije zvala ambasadora izraela na skup koji je organizovala.
To je drugo pitanje, to moraš da pitaš njih. Ja ovako na forumu ti mogu odgovoriti zato što je Juda izdao Hrista.
Link to comment
To je drugo pitanje, to moraš da pitaš njih. Ja ovako na forumu ti mogu odgovoriti zato što je Juda izdao Hrista.
sad se zezaš, jel da
Link to comment
Pa sigurno da SPC ne bi dobila prilog na vestima zato što su postupili onako kako red nalaže. Ovako su barem ukazali na njegovo licemerstvo.
'I Isus rece: "Ne cinite dobra kad se dobro videti neceno uzgajite zveri i pustite zverinje na protivnike svojejer nase ce vreme na rtsu doci a nevernici iz groba pokrsteni time biti i u raj mirno otici"'[shanjan:00:00:01]
Link to comment
Pa sigurno da SPC ne bi dobila prilog na vestima zato što su postupili onako kako red nalaže. Ovako su barem ukazali na njegovo licemerstvo.
Dakle, SPC je nameravala da izazove skandal. Sa tim se slažem.Inače, u samom Novom Sadu je u raciji ubijeno više Jevreja nego Srba, budući da su se pominjale neke ogromne većine i manjine žrtava.
Link to comment
Dakle, SPC je nameravala da izazove skandal. Sa tim se slažem.
laugh.gifVi'š kako je sve otišlo u kurac, kad u XXI veku crkva mora da napravi "skandal" kako bi ukazala na licemerstvo. Pa opet neko ne skapira gde je problem. Edited by dux
Link to comment
a ja se pitam sto spc nije zvala ambasadora izraela na skup koji je organizovala.
:isuse: Скуп су организовали СПЦ и Јеврејска општина Нови Сад, на скупу је говорио и Ефраим Зуроф. Информацију о томе су Ђилас, неонацисти и Хелини илуминати сакрили од обичног света дубоко, дубоко, у најтамније пећине савременог битисања - на прошли страну овог топика, нека три поста пре твог. Читајте људи, мање ћемо да се свађамо.
Link to comment
dame i gospodo, ovako izgleda razmišljanje one Srbije koja piše komentare ispod vesti.
Ovi i ovakvi postovi ne zahtevaju više od toga.I prestani da kačiš moje postove na biserima, pomisliću da si jedan jako sujetan lik koji nema nikakvog smisla za humor. Edited by dux
Link to comment
Ovi i ovakvi postovi ne zahtevaju više od toga.I prestani da kačiš moje postove na biserima, pomisliću da si jedan jako sujetan lik koji nema nikakvog smisla za humor.
aha, ok, ispada da si se zezao sa tim postom, uprkos tome sto si na ostatku teme ozbiljan kao poziv za vojsku. dobro, prihvaticu objasnjenje bona fide, sta da radim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...