Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

sad da se ubijem al ne mogu da se setim u kom delu grada neki car ima nekoliko ajkula, restauiranih. izgledaju ko ispod cekica izisle.
Ima baja u Zemunu, dal u Karlovačkoj il nekoj ulici pored, 3 komada. Lepe da se usereš.
Link to comment

Neb mi bio šok da u Bgd ima dva takva manijaka. Meni je car onaj iza Pančevačkog mosta ka Vbanji, kad skreneš na onaj bulja putić ka veterinarskoj stanici, svaki put ispred ima bar 10 buba u raznim stanjima, al uvek bude 2-3 restaurirane do smrti.

Link to comment
mogucno, mada je meni u glavi da je ovo nesto oko 29tog novembra. al moguce da gresim.
heh, znam za jednu koja je bila parkirana u ivankovačkoj pre 6 godina kad sam tamo stanovala.a mislim da jednu ima moj ortak iz srednje, koji je dugo živeo kod kafane bled, tako da je to možda njegova...
Link to comment
heh, znam za jednu koja je bila parkirana u ivankovačkoj pre 6 godina kad sam tamo stanovala.a mislim da jednu ima moj ortak iz srednje, koji je dugo živeo kod kafane bled, tako da je to možda njegova...
e, znam tu iz ivankovacke, a vidis, moguce da je ova kod bleda, jel bas lepo bila sredjena?
Link to comment
e, znam tu iz ivankovacke, a vidis, moguce da je ova kod bleda, jel bas lepo bila sredjena?
na skali od 1-10 recimo 9.ali moje infos su bajate, a i dečko poslednjih godina živi u knez mihajlovoj.
Link to comment
Haha, morace da mi progleda kroz prste posto imam fetis na ajkulu/zabu od negde 12-te godine.
Žaba je CX:CXD.jpgBtw, gazzo, SM je zajednički produkt Citroena i Maseratija, za kratko vreme dok su šansonjeri držali trozubac. Vidi zato šta je ispalo s druge strane:800px-Maserati_Khamsin_brown.jpgž :wub::cry:
Link to comment
mogucno, mada je meni u glavi da je ovo nesto oko 29tog novembra. al moguce da gresim.
bila je godinama jedna parkirana u onoj uličici gde je sad iznikla zgrada, malo pre skretanja za Cvijićevu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...