July 20, 20178 yr A koji auto vozis? glc, (ocigledno) mamac za dobrostojece* bakice. * gospodja je vozila e-klasu.
August 2, 20178 yr nasao jednog ovakvog u oglasima. kadtad cu ga uzeti, bice to jedno divno vikend vozilo koga cemo zvati Hans. ne znam kakve su cene SEL 450 wagon, nema ih u oglasima, vidim da se pre nekog vremena pojavio jedan i otisao je za 43,000e, sto ga dovodi samo u obzir za mastanje
August 3, 20178 yr gledaj da uzmes dizel pa ces za par god smeti samo da ga parkiras totalno sam prevideo dogadjanja u buducnosti. moracemo svi da vozimo plasticne ves masine umesto automobila i ne osecamo nista prema njima :(
October 25, 20178 yr Mazda radi ono sto bi ustvari trebalo da bude Alfin dizajnerski recnik. Ovo gore je buduca sestica, dole buduca trojka.
Create an account or sign in to comment