Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

58 minutes ago, kurdi said:

^gde se kupuje?

si cuo vinil ili snimak?

 

i jel znas nesto o onom rezidanju albuma ruke, isti izdavac?

 

Proveri postu na PPsihologiji. Obradovaće te flac. 

 

Za Ruke se nisam raspitivao. Dosta je cd. Ako naletim na vinil negde usput, kupiću, ako ne, može I bez mene. Ali ovo sa jazz orkestrom je sjajno. 

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
2 hours ago, wayfaring stranger said:

 

Proveri postu na PPsihologiji. Obradovaće te flac. 

 

Za Ruke se nisam raspitivao. Dosta je cd. Ako naletim na vinil negde usput, kupiću, ako ne, može I bez mene. Ali ovo sa jazz orkestrom je sjajno. 

 

moze i ovde

  • +1 1
Link to comment

Ajme bio sam na originalnom Zauveku 94, kad prije novi.. Došli smo na Sajam pravo sa derbija, već polumrtvi, da se dokrajčimo. Bilo je mnogo ljudi i bučno, imalo je lokalizovani vajb Vudstoka sa pićima sumnjivog kvaliteta koja su se u masi dijelila među neznancima i neznankama (to sam preskočio). Od muzike se sjećam samo da su Električni pilići odsvirali intro u Raining Blood i Milana bez majice, u bijelim pantalonama. Kada je Točak upao u beskrajnu drkačinu na solu sa kompanjonima, mozgić je tužno upitao "je l moramo?", tijelo odgovorilo "ne" i skljokao sam se leđima uza zid, savio ruke na koljena i zaspao. Budili su me za zvijezde večeri - Riblju čorbu, tako je bilo upisano. U zoru smo na željezničkoj stanici ušli u pogrešan voz i zaspali, pa nas je prepipao neki džeparoš. Nije imao šta da uzme, ali nas je razbudio, pa nismo otišli za Bar umjesto u Šid, sve u svemu daleko je Bosna tada bila.

 

 

Tada sam ih gledao jedini put.  :( 

Uragan na bini.

  • +1 6
Link to comment
4 hours ago, Svarog said:

ali kako svi na forumu ćute da se ovo dešava za vikend :dry:

 

312484439_5742980472434753_8489463820048

 

:evil:

Jab' ođe staviJo dve 'itne pored stejđa i krematorijum u bekstejđ. Ođe ko preživi, neće još dugo. 

Link to comment

epilog je stari rokerski termin za afterparty.

nešto kao "e je l idemo posle svirke na epilog kod Miška Oluje na gajbu? nabavio je novu ploču Black Sabbatha, puštaće je unazad."

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...