Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

@alamo, deluje da si blizu benda na neki način ;) pa reko da proverim da li slučajno znaš šta se dešava sa još jednim nišlijskim bendom - Danilov Doživljaj Beča. živi li su? snimaju li šta?

Link to comment

smile.png nisam blizu, samo se poznajemo i imamo zajedničke prijatelje.
ddb je imao onaj veliki povratnički koncert u nišu pre korone, sa dejanom iz eyota kao gostom i od tada nemam pojma šta se dešava. pitaću!
ed: vidim da su svirali par koncerata tokom leta, znači živi su i rade

  • Hvala 1
Link to comment
On 22.11.2022. at 12:15, April said:

El postoji još ovaj Igralom?

 

 

 

Mnogu dobro

Kao što reče Alamo, postoje, samo preferiram njihov debi album koji mi je jedan od najboljih u proteklih dosta godina. Ovaj session je takođe odličan. 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Meni su Buč Kesidi bili toliko simpatični kao klinci sa prvim albumom.

 

Drugi album je bio ogroman iskorak i već je negde i mogao da se ocenjuje, za razliku od prvog koji je samo ipak bio simpatičan.

 

Tih sedam od deset, kojim bih ocenio Euforiju, su sjajna ocena za domaće izdanje, i najviše data zbog očiglednog truda, vizije, a i značaja koji se ne sećam da je neki bend imao među nekom kasne teen, rane dvadesete populacijom.

 

Sada je došlo do testa trećeg albuma i negde sam se nadao da bi mogli da naprave opet napredak, kao između prvog i drugog albuma, i objave nešto što bih zaista mogao da slušam, ne samo da mi bude simpatično i asocira me na neke stare dane.

 

Ipak se i ovaj duo sada bliži tridesetima i nisu više studentarija.

 

Nažalost, prvi singl sa trećeg albuma je kao da je izašao sa drugog albuma, nikakav progres, sejm old hipstersko studentsko sranje 😔

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...