Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Domaći bendovi

Featured Replies

jesenji orkestar i izgubljeni vikend - drugari :)

  • Replies 3.7k
  • Views 342.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • slepa živana
    slepa živana

    kao moja kuma kad je ušla u šank da mi pomogne pa se isekla na napuklu čašu i viče, šta da stavim šta da stavim... a gužva, ne znamo gde bijemo... i za par sekundi čuje se urlik. šta si stavila? so...

  • šta znam, meni lepo da se podsetim

  • sinoć gledao Vranjkovića uživo u Požarevcu. ekipa iz detinjstva odlučila da ove godine ne idemo na veliki koncert u Beogradu već da se vratimo kući i slušamo u mnogo intimnijoj atmosferi. i to se

Posted Images

posle ovi vasih gej bendova :rolleyes: najbolji srpski hip hop Dom Kultureobavezno odslusati stvar Windoys Special Edition, cucete vrlo poznate zvukove u njojnjih ima trojica a meni je ubedljivo najbolji Svetlan Velickovic Cec OWERVISE MAN, to je onaj sa najrazumljivijm vokalom
Ja imam problem sa konceptom hip-hopa, posto mi je to ubitacno monotona muzika nadobudnih tekstova, ali ovo mozda i nije tako lose. Naravno, ni najmanje spektakularno, ali podnosljivo, nasmejo sam se dvaput.
  • Author

nisam ni ja neki ljubitelj hip hopa, pogotovu ne onih zatvorsko-gangsterskih varijanti pa jos u izvodjenju srba belaca (osim dr.igija -on je car), ali ovaj zajebantski hip jop mi je bas zabavan

  • Author

ovi ljudi su iz zrenjanina MEMLAHi sviraju u ZICI 7.novembra

a niko da pomene neznog dalibora? tz tz tznezni dalibor je bend iz vranja, u pitanju su (naravno) njanjave dzemperlije :Dprobacu da nadjem linak, pa cu postovati. u svakom slucaju - preporucujem.repetitorci su odlicni, nekako bas... prashe ;) a bubnjarka je sjajna.neki tvrde da su i popecitelji dobri, ali oni definitivno nisu my cup of tea. naprotiv.

  • Author

iiii jos jedni njanjavci.....Nezni Dalibor

  • Author

evo opet nesto iz NS-a, nadam se da ovaj covek zivi od muzike koju praviMGgost/HTC

Sve je to lepo i nezno, divno i prelepo.aliPERODEFORMERO i osmi putnik dvai trista praznih mestadoajmo dalje

To sto Perodeformero radi, Mira Skoric je radila davno prije njih...

to ti kazem

Sva sreca onda pa taj 8 putnik 2 nisam slusao, a i nisam se oporavio jos od onog prvog...

ja to ne bih nazvao srecom

meni je jedino autopark simpatican. i sa one kompilacije(jutrocepromenitisve) mi je ika super. mada to nije bend. i mada je ime turbofolkersko. ostale ne uspjevam da razlikujem jedne od drugih...

Još jednu kompilaciju na kojoj se nalazi dosta mladih domaćih bendova, možete čuti ovde - šta treba maloj deci.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.