Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Domaći bendovi

Featured Replies

U novogodišnjem izdanju časopisa Hi-Files pored brojnih testova hi-fi opreme i izvrsnih članaka o lampaškim pojačalima, svakom se kupcu poklanja i album 'So' grupe Rebel Star. Časopis se pojavio na kioscima širom Srbije i Crne Gore pred Novu Godinu u tiražu od 8.000 primeraka. Novogodišnji broj sadrži 104 strane, intervju sa Milanom Glavaškim i CD reizdanje albuma. Pored Rebel Star-a i recenzija hi-fi opreme možete procitati DVD i CD recenzije, članak o Van  Morisson-u i Todd Hayness-u.

  • Replies 3.7k
  • Views 342.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • slepa živana
    slepa živana

    kao moja kuma kad je ušla u šank da mi pomogne pa se isekla na napuklu čašu i viče, šta da stavim šta da stavim... a gužva, ne znamo gde bijemo... i za par sekundi čuje se urlik. šta si stavila? so...

  • šta znam, meni lepo da se podsetim

  • sinoć gledao Vranjkovića uživo u Požarevcu. ekipa iz detinjstva odlučila da ove godine ne idemo na veliki koncert u Beogradu već da se vratimo kući i slušamo u mnogo intimnijoj atmosferi. i to se

Posted Images

Apropos HI-FILES, na kraju uvoda novogodišnjeg broja, glodur, lektor i/ili korektor su nam poželeli "MARRY CHRISTMAS" (Venčaj Božić)!It naaajs...!(*)A REBEL STAR su spakovali u omot žnj kvaliteta, pa se CD u istom zalepio za iscureli lepak i jedva sam ga izvukao, a sada na tom mestu pre-pre-pre-pre-skače.Srećom pa postoji onaj fajlhosting servis, pa sam bio slobodan da ga na taj način "zamenim"...(*) ? by Borat Sagdiyev.

Crepajac, imash najbolji nick na forumu.

Crepajac, imash najbolji nick na forumu.
HOW YES NO, što bi rekle kolege sa BBC-a...
Crepajac, imash najbolji nick na forumu.
:D+1Ja sam samo zbog njegovog nicka svratio na topic da vidim sta pisu...
A REBEL STAR su spakovali u omot žnj kvaliteta, pa se CD u istom zalepio za iscureli lepak i jedva sam ga izvukao, a sada na tom mestu pre-pre-pre-pre-skače.
Verovatno je individualni slučaj pošto moj primerak nema viška lepka niti preskače :)Ako želiš ispravan CD mislim da će ti redakcija izići u susret i zameniti ulepljeni primerak...
Verovatno je individualni slučaj pošto moj primerak nema viška lepka niti preskače :)Ako želiš ispravan CD mislim da će ti redakcija izići u susret i zameniti ulepljeni primerak...
Nema potrebe, ispraksovao sam se ja za tuđ fušeraj:CD sam, koristeći Exact Audio Copy (EAC), "proterao" kroz CD-Tag, zatim mesto u pesmi na kojoj CD preskače, pomoću WaveLab-a "popunio" parčetom iz "skinute" i "raspakovane" mp3 verzije iste pesme (nekih 10 sekundi, ni ne primeti se razlika), sve to ponovo narezao kao Audio CD i voila!Sam svoj majstor, to je moj moto!P.S.: A, i nisam baš u prijateljskim odnosima sa glodurom časopisa...
  • Author

jedva iskopah ovaj moj posrnuli topic....veceras u bigzu bila neka javna proba ovo ono, pa sam cuo neke momke, zovu se STRAIGHT MICKEY & THE BOYZja inace bas ne slusam takvu muziku, ali je bilo bas dobro...masa energije i ludilabubnjar :Hail: evo link za majspejs ako neko hoce da cuje, mada je uzivo mnogo ludje... Stright Mickey & The Boyz

  • Author

tema ovog topica bash i nisu bendovi o kojima je pisano u clanku....bolje lupite koji bend novije generacije koji ste culi a nisu vam bash grozni, nego da sad opet razglabate o ovom nebitnom clanku o kom je vec raspravljano na drugoj temi

Ok, nisam znao da je topic samo o aktuelnim imenima. Od mladog naraštaja trenutno najviše cenim Jana Nemečeka.edit - nepismenost

Edited by kobni zelaya

nego da sad opet razglabate o ovom nebitnom clanku o kom je vec raspravljano na drugoj temi
gde? daj link da procitam
al sam hteo da zaobiđem novo palamuđenje.
i hvala ti na tome.rabovi ponizni moderatorski :-)
i hvala ti na tome.rabovi ponizni moderatorski :-)
e jebiga, bas sam hteo da cujem sta je sve netacno u urosevom tekstu (a i o politickoj ostrascenosti autora), ali ti me sada preigra :mellow:
e jebiga, bas sam hteo da cujem sta je sve netacno u urosevom tekstu (a i o politickoj ostrascenosti autora), ali ti me sada preigra :mellow:
:lol:kad sam brza.ne mogu na dva mesta da pratim prepucavanje oko istog. te ako neko ima zelju da se igra, eno na e-novinama vec poceta prica. ovde, ajde kao da bude o domacim bendovima.
:lol:kad sam brza.ne mogu na dva mesta da pratim prepucavanje oko istog. te ako neko ima zelju da se igra, eno na e-novinama vec poceta prica. ovde, ajde kao da bude o domacim bendovima.
sad nemam vremena. trebalo da ustanem jos u 8, ali dzabe kad smo se nocas zaglibili da dva pisaju kod nekog besnog foka u strnjiku. otpadaju mi ruke, bio blatnjav od glave do pete, pijem kafu i nisanim tus jos jednom. ajd, prelistacu forum da nadjem tu temu cim nadjem vremena, recimo sutra dok sam u pirotu. samo da dodam - uros je majstor.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.