Jump to content

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Bina je bila viša nego što je to uobičajeno za njega. To nije bila Brusova bina već bina festivala.Za potrebe Brusa postavljene su stepenice kako bi mogao da silazi u publiku. Možete misliti kakva je ludnica nastajala svaki put kad bi sišao.post-714-1248998392.jpgKada se uzverao uz stepenice nazad na binu spotakao se i pao . Rekao je, onako ležeći, "I'm fucking 60 give me an elevator." :lol:

Edited by BornToRun
Link to comment

Na Waiting on a sunny day je stajao kod publike sa gitaromi pokazao je Kevinu da dodje da mu baci gitaru . To je ustaljena šema, ali nikad nisam video da baca sa ove daljine . Kevin je delovao uspaničeno i potrčao je ne bi li se primakao što bliže, kad gazda zafrljači onu gitaru iz publike i mučeni Kevin se polomi da je uhvati. :)

post-714-1248998780.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

Sa Woad je svirao samo 2 pesme Outlaw Pete i naslovnu numeru. E sad zašto je to tako, ko će ga znati. Na ostalim koncertima svira nesto više, ali opet ne onoliko koliko bi to bilo uobičajeno za novi album. Moguće da se pokajao što je ovakav album izašao u ovom trenutku. Ne svidja mu se ideja da promoviše album sa ljubavnim pesmama u trenutku recesije. Zato je izvukao pesmu Stephen Fostera iz 1855 godine Hard times come again no more i ubacio blok Seeds, Johnny 99, Youngstown back-to-backOvaj sniimak nije sa Hyde parka

Outlaw Pete moćno zvuči uživo, sa sve šeširom.

post-714-1248999899.jpg

Link to comment

Pred No surrender je pozvao Briana da dodje na scenu i zajedno su otpevali pesmu. Mogu misliti kako se Brian osećao tog dana. Prvo mu se Brus pridružio na 59 sounds a onda ga pozvao da zajedno otpevaju No surrender.sa čovekom koji ga je verovatno inspirisao da se bavi muzikom sada deli mikrofon.Slično je verovatno bilo Brusu na Black and White nights sa Orbisonom

large%20roy%20orbison%20blu-raysnapshot20080926092754.jpg

Link to comment

E sad kako bi stavio ovu turneju u perspektivu Brusove karijere ?Mislim da je sa tog aspekta ona jako malo značajna, možda čak i beznačajna. po prvi put nismo doživeli prezentovanje novog albuma. Nismo gledali kako Brus tokom turneje "traži" pesme. Kako te pesme evoluiraji i menjaju se. Recimo Long time coming je tek pred kraj prvog dela prošle turneje dobio svoj konačni oblik. Toga sad nije bilo.A na bini su bili i Curtis King i Cindy Mizelle is session benda. Razlog za njihovo pridruživanje ESB-u su svakako pesme sa Working on a dream albuma, za koje su mu potrebni kvalitetniji vokali. Ali ispalo je da su oni na Hyde parku ostali upotrebljeni samo za Hard times come again no more i da viču Uhu na Johnny 99. Dakle Brus je na početku imao drugačije planove. Mozda je tome doprinelo i odsustvo Maxa na delu turneje, pa se nije osećao siguran da sa Jay-om na bubnjevima ekserimentiše i trži prave aranžmane za nove pesme. Ova turneja je naravno spektakularna za fanove , a vidi se da i Brus i ceo bend uživaju u njoj, ali mislim da nije znacajna za Brusa kao umetnika..

Link to comment

Koncert je morao da se zavrsi tascno u 22.30. Malo su probili termin.Čini mi se da je na kraju Steve pitao Brusa "One more" ovaj mu reče "I'm fucked" Definitivno moj najbolji koncert do sad.

post-714-1249001607.jpg

post-714-1249001643.jpg

Link to comment

Prošli smo pored mesta gde sam bacio šator, preskočio sam ogradu post-714-1249002171.jpg

....tražio ga po šiblju ... i našao ga :lol:post-714-1249001813.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

I tako se završila moja Londonska avantura, ostavivši me željnog još koncerata.Nataša je na kraju dobila zasluženi poljubac

post-714-1249031924.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment
I tako se završila moja Londonska avantura, ostavivši me željnog još koncerata.Nataša je na kraju dobila zasluženi poljubac
Svaka Cast!!!Nego....
U trenutku mi je prošlo kroz glavu da možda ne treba da joj dajem onaj prsten koji sam joj spremio, ali sam se ubrzo dozvao pameti i shvatio da Bruce ipak nije najvažnija stvar na svetu.
Gde je ta fotka ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...