Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Springsteen to play 'Born to Run' album in United Center returnBruce Springsteen and the E Street Band are returning to play the United Center on Sept. 20, but this time with a twist: They’ll perform his 1975 album “Born to Run” in its entirety (plus other songs from throughout Springsteen's career).Tickets ($98 and $65 plus service fees) go on sale at 11 a.m. Saturday through Ticketmaster, concert promoters Jam Productions announced Monday. Springsteen headlined the venue last May as part of a world tour.“Born to Run” is Springsteen’s breakthrough album. Its release was heralded by simultaneous cover stories in Time and Newsweek. Though it produced only one top-40 single (the iconic title song), many tracks have long been concert staples, including “Thunder Road,” “Tenth Avenue Freeze-Out,” “Backstreets,” “She’s the One” and “Jungleland.”The gambit makes Springsteen the latest artist to jump on the trend of playing a classic album from start to finish in concert. Other performers who have done it in recent years or are about to do it are Sonic Youth, Public Enemy, the Pixies, Judas Priest, Aerosmith, Genesis, Brian Wilson, Van Morrison and Steely Dan.

Link to comment

ma postovao sam sa posla...nesto se zbrkalo...Trebalo bi ovo videti mada je deo toga i BornToRun opisao iz prve ruke.... :Hail:

Edited by veljaGB
Link to comment
Trebalo bi ovo videti mada je deo toga i BornToRun opisao iz prve ruke.... :Hail:
ijao tek sam sad video snimak40 i 41 :lol: Ona devojka na 2.10 sto priča o ćerci je Pauline iz Škotske. U Dablinu prošle godine mi je poklonila jednu kartu.Lik posle nje sa dugom sedom kosom je retko odvratna osoba, pričao sam jednom sa njim u Barseloni.Na 3.01 vidi se kako prolazi pored reda muškarac sa nekom ženom ' to je Fabio :lol: imao sam sa njim "zanimljivu avanturu" u Londonu.Na 4.10 (onaj što priča o rok muzici i prijateljima) je grk Andreas. Bili smo par puta jedan pored drugog na koncertima. Na drugom koncertu u Londonu prošle godine sam se spremao da maznem harmoniku Brusu iz farmerki i tik da je uzmem, kad jedan ruka ispred mene je bila brža. Pogledam ko je to - kad ono Andreas. Pukao sam od smeha. Posle smo u pabu gledali harmoniku i divili se. Ove godine sam ga ponovo sreo. Ujutro sam na hajd parku krenuo da se nadjem sa Natašom i kad sam je ugledao potrčah ka njoj, u tom trenutku ispred nje jedan muškarac raširio ruke i krenuo ka meni - Andreas. Baš sam bio srećan što sam ga video.Na slici ja i Andreas u Madridu

post-714-1248993099.jpg

Link to comment

Odmah posle Andreasa na snimku, lik koji priča na italijanskom je Corrado. On je pozorišni režiser i kako kaže najveća strast su mu Brusovi koncerti. Organizovao je redove mnogo puta.Bio je na gomili koncerata. Sećam se da je posle koncerta u Milanu otišao pravo u kola pa za Pariz na sledeći koncert.Ghost verovatno ga se sećaš ono u Milanu kad smo došli po broj, to je bio Corrado. U milanu sam propustio sve prozivke i nisam imao ni kartu . Ali kad sam sutradan došao Corrado me je čekao sa kartom i sačuvanim brojem. kako sam tad srečan bio, zagrlio sam Corrada . On mi reče I cant kick you out of the line, you're the tramp man " :) na slici Corrado je levo, Nataša nas slikala ispred San Sira

post-714-1248993663.jpg

Link to comment
Na 3.01 vidi se kako prolazi pored reda muškarac sa nekom ženom ' to je Fabio :lol: imao sam sa njim "zanimljivu avanturu" u Londonu.
fabio :lol: Fabio je inače gej (not that there is anything wrong with that ). Na koncertu je svo vreme bio pored Nataše i mene. I kaže mi ona kako nije skidao pogled sa mene. Primetio sam i ja da me gleda, ali pomislio sam da mu je simpatično to što toliko skačem i pevam pa sam se i ja njemu smeškao.Posle koncerta Fabio me uhvati za ruku i nudi mi svoj mejl. Ja zapisao, a on reče "please,please send me any mail". Nataša pukla od smeha.Posle smo razmišljali šta je to Fabia moglo da zainteresuje, s obzirom da je video da sam sa devojkom.Premotao sam film i setio se kako sam u jednom trenutku lupio Brusa po dupetu dok je protrčao pored nas-. Ruka mi je bila mokra od njegovog znoja, pa sam taj znoj obrisao o lice jedne žene pored mene koja je bila unezverena od Brusove blizine.A Nataša kaže kako je Fabio tad viknuo "Give me some of that" :lol: :lol: :lol:
Link to comment

Kad sam već krenuo da analiziram Brusove fanove pazite ženu na slici, nažalost nemam bolju sliku.post-714-1248994932.jpgNa Segger Sessions turneji pre nekog koncerta (mislim da je bio Dablin u pitanju), dok su fanovi čekali u redu, pijani vozač se zabio u njih. Bilo je dosta povredjenih a najgore je prošla gospodja sa slike.Imala je nekoliko operacija i sad hramlje.Ja sam je video na bar 10 koncerata prošle godine i ove na Hyde parku !!!!! ko zna na koliko još je bila.I to uvek je u prvom redu, uredno dodje noć pre i prespava ispred stadiona. Nju uvek prvu puste da udje jer ne bi mogla da trči s ostalima

Link to comment

Da pohvalim organizaciju festivala. sve je funkcionisalo besprekorno !U obezbedjenju nije bilo nabildovanih sirovina. Videlo se da vode računa o publici. Svaki put kad bi zatražio vodu doneli bi je. Par puta se desilo da se neka pijana budala progura do prvog reda.Obezbedjenje odmah uleti i izvuče ga napolje. Eh akd bi kod nas to tako funkcionisalo.Sećam se na koncertu pepersa u Indjiji neki dečko je nešto malo agresivnije pitao nekog idiota iz obezbedjenja a ovaj ga pukao pesnicom po sred nosa, krv šiknulaAli ne Englezi, sve koje su pravili sranje samo bi diskretno izveli iz publike i izbacili napolje.Za vreme DMB me je zabolelo koleno pa sam čučnuo, momak iz obezbedjenja je odmah pritrčao da vidi da li je sve u redu.Nisu se ni bunili što sam slikao, tako da imam lepih slika. A obično kad si u prvom redu ne daju ti da slikaš.

Edited by BornToRun
Link to comment

Bruce je izašao na scenu oko 19.Kada nekoga ili nešto vidite toliko puno puta osećanja malo otupe, nije isto uzbudjeneje kao kad ste to videli prvi put.... Ali to naravno ne važi za Brusa !!!! Svaki put je kao prvi !! :Hail::lol:

post-714-1248997041.jpg

Link to comment

Bez reči je stao pred mikrofon, začuo se London calling ... i London je poludeo.London calling3 sata svirke i emocija koje malo ko može u toj meru da prenese na hiljade i hiljade ljudi. Pri tom sve to je izveo uz pomoć gitare stare 30tak godina i prijatelja iz detinjstva.Ne tu nije bilo bine od 360 stepeni, ni vatrometa. Jedino što smo videli od specijalnih efekata je promena boje Springsteenove košulje iz sive u crnu – već posle 20 minuta, kada se natopila znojem.

post-714-1248997962.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...