Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Javio se nas drugar Born. Celu noc je kampovao ispred kapije Hyde Parka. Posle uspesnog sprinta, eno ga u prvom redu. :ziga: To ce otprilike veceras da izgleda ovako:image1uup.jpg

Link to comment

E, jebeni kralj pozera tek sad moze da kaze da je uspeo! Jebote, jos sviraju njegovu a ne Bossovu pesmu!Brus je stvarno ljudina. Kako nesebicno pomaze ovim kult-legendama da postanu full legende. Ima neko clip sa Dropkick Murphys?

Link to comment

na kraju je ošo kući puna srca i praznijeh mošnicah... majk, naravno.i još Brus veli "I've been a big fan of his for a long, long time..."

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Javio se nas drugar Born. Celu noc je kampovao ispred kapije Hyde Parka. Posle uspesnog sprinta, eno ga u prvom redu. :ziga: To ce otprilike veceras da izgleda ovako:image1uup.jpg
Ma što mu se isplatilo da ga gleda iz te nezgodne žablje perspektive? Vrat će ga zaboljet! :unsure: Ali zaista mi nije jasno što vi muškarci imate potrebu da vidite Bossa izbliza?? To bi trebao biti ženski business, ne razumijem što se stalno gurate naprijed.... angry.gif
Link to comment
http://www.jutarnji.hr/kultura/glazba/konc...,7,6,,168622.jlDragaš je vidio svog Boga u Beču...hahahaha
Dragas i Cikara su krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih u tadasnjem Ritmu, a kasnije i u Heroini (Novoj), pisali o svemu najzanimljivijem sto se tada desavalo na alt. sceni, za razliku od ovdasnjih novinara koji su bili skloniji mainstreamu. Fugazi, Big Black, Killdozer, New Bombs Turks, Lazy Cowgirls ... su samo neka od imena o kojima su pisali, a i danas se secam njihove recenzije u Heroini Novoj koncerta New Bomb Turks i Nine Pound Hammer kao o vrhunskom dozivljaju r'n'r-a i necemu prosvetljujucem. Godine prolaze, kriterijumi se menjaju, od necega mora da se zivi.Kada samo vec na topicu o Springsteenu, svaki snimak njegovih koncerata koji sam odgledao u proteklih par godina je neverovatan. Koliko kosta ceo spektakl i kako to da niko sa ovih prostora nije zainteresovan da ga dovede ovde?
Link to comment

I ne bi me toliko smetalo o kojim stilovima piše (to što ja ne razumijem alternativu, a netko u njoj vidi vrhunsku umjetnost - ha, svatko ima svoja ograničenja), ali stil kojim on ponekad piše je, po mojem skromnom mišljenju, ispod kriterija te struke. Oduševljenje i odobravanje se valjda mogu izraziti i malo elegantnije, a ne nivoom 15-godišnjeg teenagera koji je prvi put u životu vidio, khm, određeni dio anatomije suprotnog spola.

Link to comment

Ovako....Koncert je zaista bio nesto posebno, nesto sto ne ne vidja cesto, pa kada je i Bruce u pitanju. Ovoga puta bio sam na odlicnom mestu, u prvom redu posle fan pita, sto mozda i pojacava utisak.Sreo sam tamo ljude, od onih koji su bili prvi put na njegovom koncertu, do prekaljenih i svi se slazu da ga je otprasio kao da im je poslednji u karijeri. Kada je otvorio festu sa Jackson Cage znao sam da ce to biti sjajno vece, a bas sam se odusevio jer sve pesme sa Rivera dozivljavam na neki poseban nacin, posto je to ploca sa kojom sam poceo da slusam Springsteena. Moram da izdvojim Jersey girl...nezaboravno, posebno sto je najpre rekao da nije siguran da li uopste ume da je odsvira. Onda krene...samo glas i gitara i onaj eho stadionski od kojeg ti se najezi svaka dlaka. Pa onda Johnny 99, stvar za koju sam mislio da nema sanse da je cujem uzivo. The River je takodje bila mnogo emotivna....Mnogo detalja zbog kojih razumem Dragasovu "recenziju". Bruce je neverovatan, ponovo je to bila rokacina od 180 minuta, a vise puta sam se zapitao: Boze, pa on ima 60 godina, sta ako mu pozli... :lol: Tesko je objektivno opisati ta tri sata r`n`r magije. Pokusao je Dragas, pa, eto, zavrsilo se poredjenjem Brucea sa bogom. :huh: Mislim da je to iz njega prosto izaslo, ne kao iz novinara, rock kriticara, vec kao iz jednog od 50.000 fanova koji su te veceri bili tamo. Tekst mozda izgleda kao da ga je pisao za Politikin zabavnik, ali ako ne napravis malu vremensku distancu, kako da se odupres...Da, na stadionu Ernst Happel nisam video boga, video sam Brucea Springsteena. Od krvi i mesa. Dovoljno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...