Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Bio sam u toj situaciji. I pored Brucea, pustao sam Tom Waitsa cesto. Neki tip iz Aleksinca, inace pesnik, odusevio se kad je uhvatio na radiju moju emisiju i poslao mi postom dve knjige...cool. Posle sam citao njegove pesme koje su cist rudarski blues.

Link to comment
2004 je bilo to sa sisom.Prosle godine je bio Tom Petty.Gledao sam reprizu danas.Nije ni ona utakmica sto su organizovali pre i posle koncerta tolko losa kad se malo pohvataju pravila.Mislim taj sport je krajnje debilan, napravljen da moze da ga prati 250 miliona amera bez daha.Ali ima neka doza przenja kad se gleda.kolko sam shvatio oni u jednoj akciji treba da predju teren do zute linije koja se vidi na ekranu i za to imaju 4 dodavanja.I ako uspeju onda dobiju novi napad i tako dok ne stigu dok druge polovine terena.I izgleda da je sve dozvoljeno, mozes da krljas protivnika kolko oces.Jel sam u pravu veljo ?
Naravno da ne mozes al nemoj sad da se zapetljavamo sa pravilima....BTW za one kojima nije jasno ono na kraju gde kaze da "ide u Diznilend"...Pobednicka ekipa ide sutradan grupno u Diznilend sa sve familijama....
Link to comment

Ovo je mnogo dobro. Moja omiljena pesma u mracno - nebrasovskom maniru...Inace, ovaj lik 2008dreamon sa youtubea uopste nije normalan, sta je sve postavio. Sve sami biseri. Tip je Nemac. Kralj.

Link to comment
BTW za one kojima nije jasno ono na kraju gde kaze da "ide u Diznilend"...Pobednicka ekipa ide sutradan grupno u Diznilend sa sve familijama....
Ja sam razumeo da je mislio u fazonu posle ovog cirkusa sviram u diznilendu. :)
Ovo je mnogo dobro. Moja omiljena pesma u mracno - nebrasovskom maniru...Inace, ovaj lik 2008dreamon sa youtubea uopste nije normalan, sta je sve postavio. Sve sami biseri. Tip je Nemac. Kralj.
Jebi ga nema vise, sklonili ...
Link to comment
Sony ne daje ni dinara (kune) na Brusovu promociju.Pre ce biti da na toj radio stanici Bruce ima svog fana.
Hm, ne bi li to bilo malo nelogično, uzme li se u obzir onih 100 mil $ koje su investirali u njega? Za očekivati bi bilo da će potrošit bar nešto u promociju pa da čim prije vrate uloženo, jel....Koliko sam shvatila, na ovdašnjim radio stanicama lokalne izdavačke kuće plate da se reklamira neki album, mislim da je isti slučaj bio i sa WOAD.
Link to comment
...odusevio se kad je uhvatio na radiju moju emisiju
Ehej, radijska emisija?!Da barem ovdje ima netko na radiju koji voli Bossa... I, jel ta emisija još ide? Može li se čuti negdje preko neta?
Link to comment
Hm, ne bi li to bilo malo nelogično, uzme li se u obzir onih 100 mil $ koje su investirali u njega? Za očekivati bi bilo da će potrošit bar nešto u promociju pa da čim prije vrate uloženo, jel....Koliko sam shvatila, na ovdašnjim radio stanicama lokalne izdavačke kuće plate da se reklamira neki album, mislim da je isti slučaj bio i sa WOAD.
Taj ugovor bi Sony rado ponistio da moze.Jer su zbog njega na debelim gubicima kad je Springsteen u pitanju.Andrew Lack koji je potpisao taj ugovor je otpusten sutradan , a kazu da ga je nakon toga Bruce zaposlio u svom taboru.Sony gleda da ustedi na Brusu koliko god moze, recimo diskove pakuju u one smrdljive digipekove.Ali s druge strane mozemo ocekivati gomilu arhivskih izdanja, koja ne kostaju nista a donose zaradu.Kampanja za WOAD je svejedno masivna : inauguracija, SB , wrestler , festivali , walmart.Tako da brusa mozemo ocekivati znatno vise nego sto bi se moglo pretpostaviti.Necu da kazem da ce dostignuti popularnost iy perioda BITUSA ali....Nadam se da Landau nece pribeci modelu Stonsa - da se fabrikuju price usmrkavanja caleta i padanja sa kokosovog oraha. :lol:
Link to comment

Ah, kakav god skandal da izmislili (ili da se stvarno i dogodi, npr. da se Bruce nakon ovog ljubavnog albuma razvede, heh :evil: ), teško da bi to išta povećalo profit Sonyja, jer legende njegova kalibra i njegovih godina, teško da mogu očekivati neki iznenadni boom.Jedino ako nisu Tom Jones. :)

Link to comment
ANNOUNCING BONNAROO SHOWSBruce and the E Street Band have announced they will be playing Bonnaroo this summer. Bruce and the band will be returning to the States in the midst of the European leg, after the Bergen, Norway shows on June 9 and 10. Bonnaroo runs from June 11 to June 14 in Manchester, TN. Visit the Bonaroo site for ticket info.
Link to comment

@ BornToRun and all, nisu skinuli fajl na youtube, nego gari nece da mu se klipovi postavljaju po forumima, pa se samo klikne, da se otvori na youtube stranici. Stvarno bizarna verzija (Thunder Road), druga pesma skroz.

Link to comment
@ BornToRun and all, nisu skinuli fajl na youtube, nego gari nece da mu se klipovi postavljaju po forumima, pa se samo klikne, da se otvori na youtube stranici. Stvarno bizarna verzija (Thunder Road), druga pesma skroz.
Hvala :) Imam na nekom butlegu nesto slicno.Zaista mracno i depresivno... Ako je The promise nastavak Thunder Road-a onda je definitivno nastavak ove verzije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...